RuyaTabirleri.com

Rüyada Yenge Görmek

Rüyada yenge görmek iyiye delalet etmez. Hane içindeki huzursuzluk, sıkıntı, münakaşa anlamına gelir. Rüya sahibi, aile bireyleri içindeki en farklı düşünen ve en farklı hareket eden kişidir bu nedenle de aile fertleri ile uyum sağlayamadığı yorumu yapılır.

Rüyada yengesini gören kişi aile içinde ve iş yerinde insanlarla anlaşmazlığa düşecek bu nedenle de canı sıkılacak demektir. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada yengesini gören kişinin aile bağları zayıftır, bu kişi kendini ailesinden soyutlamıştır ve aile içindeki hiçbir düğüne, davete ya da cenazeye katılmaz. Yenge bazen de kişinin aile içindeki birinden büyük bir iyilik görmesi şeklinde tabir edilir.

Rüyada Dayının Karısını Görmek

Rüya sahibinin anne tarafından biri ile samimi olması, ona derdini açması ve o kişinin derdini dinlemesi anlamına gelir. Aynı zamanda anne tarafından göreceği hayır olarak açıklanır.

Rüyada Amcanın Karısını Görmek

Rüyada amcasının karısını gören kişi, başına gelen her işten baba tarafından birini sorumlu tutuyor ve onu suçluyor demektir.

Rüyada Yengenin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyasında yengesinin hamile olduğunu gören kişi rahata erecektir. Bu rüya kişi için, karanlığın ardından doğan güneş gibi makbuldür. Rüya sahibi için bir sürü hayırlı gelişme olacak demektir.

Rüyada Ölmüş Yengeyi Görmek

Rüya sahibinin ailesinden en zor durumda olan kişinin düze çıkması anlamına gelir. Aynı zamanda rüya sahibinin özlemini duyduğu, uzum zamandır haberleşemediği birinden güzel haberler almasına ya da onunla bir araya gelip yılların hasretini dindirmesine işaret eder.

Rüyada Amcanın Kızını Görmek

Rüya sahibinin aile büyüklerinden takdir topladığına yorulur. Rüyasından amcasının kızını gören kişi aile büyükleri arasında saygısı ve başarıları ile aile büyüklerinin kendi çocuklarına örnek olarak gösterilen kişi olarak ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,