RuyaTabirleri.com

Rüyada Yengemi Görmek

Rüyada yengemi görmek, kısa süre önce girilen ve henüz acemilik dönemi yaşanan bir işte yakın zaman içinde ustalık aşamasına çıkılacağına, sevinçli haberlerin alınması ve bu haberlerin çok hayırlı ve doğru bir şekilde değerlendirilip ona göre karar verilmesi sayesinde işlerin çok iyi bir hal alacağına, sevilen kişilerle kurulacak olan bir ortaklık sayesinde maddi ve manevi olarak büyük bir rahatlığa kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girerek çok daha büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada Yengemi Hamile Görmek

Hayırlı haberlere ve güzel gelişmelere alamet eder. Zor bir dönemden geçildikten ve epey bir sıkıntı çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerlemeye başlayacağına, sevindirici haberler alınacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine ve üzerinde uzun uzun düşünülerek girilen bir projeyle tanınırlığın gitgide artacağına rivayet eder.

Rüyada Yengemi Ağlarken Görmek

Zor olarak görülen ve pek kazanç getirmeyeceği düşünülen bir konu hakkında büyük bir azimle ve sabırla çalışarak büyük bir ilerleme kaydedileceğine, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine işaret eder.

Rüyada Yengemin Öldüğünü Görmek

Yapılacak bir hata yüzünden uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan bir çalışmanın heba olacağına, sorunlu ve sıkıntılı kişilerle bir işe girileceğine, hatalı yollara sapılacağına, işlerin günden güne kötüleşeceğine, çok sıkıntılı bir hal alacağına ve üzüntü duyulacağına alamet eder.

Rüyada Yengemle Kavga Etmek

Kalp kırıklığından kaynaklanan sıkıntıların ve sorunların hiç sorun yaratmayacağına, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,