RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeni Ayakkabı Görmek

Rüyada yeni ayakkabı görmek, rüya sahibinin yıl içinde yaşadığı iş yorgunluğundan ve stresinde kurtulmak için kafa dinleyeceği bir yere gitmeyi planladığına işaret eder. Rüya sahibi cennet gibi bir yere gidecek, kafasını dinlemek ve yorgunluk atmak bir yana, gittiği mekânın güzelliği ve huzuru sayesinde, geçici de olsa en büyük dertlerini, üzüntülerini ve acılarını unutacak demektir. Rüyada yeni ayakkabı aynı zamanda hayır bulmaya ve yeni kısmetlere kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Ayakkabı Almak

Rüyada ayakkabı aldığını gören kişinin çok hayırlı bir iş yapacağına delalet eder. Rüya sahibi kaz gelecek yerden tavuk esirgemeyecek, elindeki tüm birikimini, bu işe sermaye olarak kullanacak demektir.

Rüyada Ayakkabı Çıkarmak

Rüyasında ayakkabı çıkardığını gören kişi, kendisi için çok isabetli bir karar alıp, karlı bir işe girecek ve bu sayede parasızlığından, borçlarından ve zahmetinden kurtulacaktır. Rüya sahibinin bu karlı işe girmesine bir yakını ya da arkadaşı vesile olacak rüya sahibi bu kişiye ömür boyu minnettar kalacak demektir.

Rüyada Ayakkabı Yırtılması

Rüyada ayakkabı yırtılması, rüya sahibinin malından ve parasında kaybetmesine, bu nedenle de bütçesinde açık oluşmasına işaret eder. Rüya sahibi zararını kapatmak için her zamankinden çok daha fazla çalışmak zorunda kalacak demektir.

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

Rüyasında ayakkabısını kaybettiğini gören kişi, yaşam tecrübesine inandığı büyüklerden akıl soracak ya da onlardan çok önemli bilgiler edinecek ve hayatla ilgili başka gerçekleri de anlamış olacaktır.

Rüyada Topuklu Ayakkabı Görmek

Rüyada topuklu ayakkabı gören kişi, her geçen gün iş hayatında bir adım daha ileri gidecek ve çok yüksek yerlere gelip, çok büyük ve kazançlı işlerin altına imza atacak, yabancı iş adamları ile el sıkışarak karşılıklı ticaret gerçekleştirecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: