RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeni Bir Eve Taşınmak

Rüyada yeni bir eve taşınmak, kişinin hayatında çok önemli değişiklikler olacağına ve yakın zaman sonra yeni bir dönemin başlayacağına alamettir. Milat olarak da değerlendirilebilen rüya aynı zamanda yeni bir işe girmek ya da iş değişikliği yapmak gibi anlamlara da gelir. Kendi özüne dönme, maceralı ve heyecan içinde geçen bir hayattan yerleşik yaşama geçme manalarına gelen rüya, sıkıntılardan uzakta bir hayat kurulacağına yorumlanır. Eğer kişinin evi yoksa ailesiyle rahatça yaşayabileceği büyüklükte bir ev sahibi olur. Doğru yatırımlar yapmanın ifadesi de olan rüya, apar topar çıkılacak bir yolculuğun gündeme geleceğine de tabir edilir. Hesapta olmayan bu yolculuk sırasında pek çok harcama olması yüzünden ay sonuna doğru kişinin elini sıkışacağını ve aile üyelerinden ya da yakın akrabalarından borç alacağını da ifade eder.

Rüyada Yeni Bir Eve Taşınanları Görmek

Yakın çevrede oluşan hareketli günlere ve sosyal anlamda yoğun geçecek bir döneme işarettir. Rüya sahibinin insanları gözlemleyerek, onların doğrularını örnek alarak kendi hayatını geliştirecek olmasına, verilen fikirleri değerlendirmesine ve iyi bir çalışan olarak yöneticilerinin onayını alıp terfi edeceğine alamet eder. Geçici görev veya eş durumundan başka bir şehre taşınmak, uzun süre aileden ayrı yaşamak demek olduğu gibi, zorlukların sonunda rahat bir nefes alacak olmanın da delaletidir.

Rüyada Eski Bir Eve Taşınmak

Eski eve taşınmak, eski dertlerin tekrar gün yüzüne çıkmasına ve kişinin hayatında her şeyin yolunda gittiğini düşündüğü bir anda yeniden geçmişte bıraktığı sorunlarla yüzleşmek zorunda kalacağına alamettir. Karmaşık sorunlarla geçirilecek sürecin kişiyi manevi olarak yıpratmasının yanında para kayıplarına da neden olacağını, ekstra harcamalar yapılmamasının iyi olacağını da vurgular.

Rüyada Yeni Bir Eve Taşınmanın Psikolojik Yorumu

Genellikle ev ve aile hayatında sorunları olan ve bu sıkıntıları aşabilmek için yöntemler arayan kişilerin bilinçaltını ifade eder. Aile içindeki huzuru yeniden yakalama isteğinin ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!