RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeni Doğan Bebek Görmek

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, alınacak haberlere delalet eder. Rüya sahibi, rüyasında zayıf, çirkin bir yeni doğmuş bebek görmüş ise, dedikodulara maruz kalacaktır. Hakkında hoş sözler söylenmeyecek, kendisine iftira atılacaktır. Ancak rüyada görülen bebek güzel bir bebek ise, müjdeli haberler gelecek, iltifatlar ve hoş sohbetler olacaktır. Sıkıntılı bir dönemden geçiyor da olsa yüzünü güldürecek şeyler yaşanacaktır.

Rüyada Yeni Doğan Bebek Emzirmek

Rüyada yeni doğan bebek emzirmek, çocuğun kimin olduğuna göre farklı yorumlanır. Eper rüya sahibi rüyasında kendi yeni doğan bebeğini emziriyorsa, evladı yüksek mertebelere gelecek, makam sahibi ve hayırlı bir evlat olacaktır. Ancak rüyada başka birinin bebeğini emzirdiğini görmüş ise, adı kötü kadına çıkacak, insanlar rüya sahibi hakkında alçakça düşünceler besleyecektir.

Rüyada Yeni Doğan Bebek Konuşması Görmek

Rüyada yeni doğan bebeğin konuştuğunu gören kimse, mutlu ve huzurlu günler yaşayacaktır. Sevdikleri ile birlikte, onlarla hoş sohbet edeceği bir yaşam sürecektir. Kendisine zarar vermeyecek insanlar yanında olacaktır. Ailesinden de yaşamı boyunca destek görecektir.

Rüyada Yeni Doğan Bebek Yıkamak

Rüyada yeni doğan bebek yıkamak, birilerini günah işlemekten kurtarmak anlamına gelir. Rüya sahibi kendisi için çok önemli olan insanların yanlışlarını düzeltecek, onları haramdan uzak tutmaya çalışacaktır. Bu davranışları hem dünyada takdirle karşılanacak hem de Allah katında yükselmeyi sağlayacaktır. Günah işleyen bir insana doğru yolu göstermeyi kendine bir görev olarak görür.

Rüyada Yeni Doğan Bebek Yürümesi Görmek

Rüyada yeni doğan bebek yürümesi gören kimse, gerçek hayatında gizli olan bir yeteneğini keşfeder. Daha önce kendisinin de fark etmediği bir özelliğini bulur. Ayrıca rüyada yeni doğan bebeğin yürüdüğünü gören kişinin geleceği parlaktır. Şu anda yaptığı işlerin sefasını ilerde çekecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Yeni Doğan Bebek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. arzu (25 Şubat 2015 saat: 11:16)

    Ruyamda, arkadasim hastanede dogum yapiyor ben dogumu gormuyorum. Sadece sedyenin uzerinde yeni dogmus olan bebegi goruyorum. Bebek cok guzel ve cok tatli. Usuyecek bu diyerek kucagima aliyorum. Basini gogsume yatiriyorum. Yuzume bakiyor dikkatle. Simdi annen gelicek diyorum merak etme. Birakmamistir beni dimi diyor. Hayir tabiki diyorum. Sonra dedesi mi babasimi hatirlamiyorum. Iceriye giriyor bakmak icin bebeye. Ona veriyorum sevmesi için.

  2. cennet (12 Şubat 2015 saat: 21:17)

    Slm bir arkadaş bizim yeni doğmuş dişleri 7 tane olan konuşan her soruya cevap veren bir çocuğumuz olduğunu görmüş.bu çocuğu doktora götürmüşler konuşmuş ve her soruya ce vap vermiş. Rüya sahibi eşime bu çocuk nasıl konuşuyor demiş o da bu durum normal demiş. Rüya ne demek rüya göreni mi bizimi etkiler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,