RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeni Doğmuş Erkek Bebek Görmek

Rüyada yeni doğmuş erkek bebek görmek, kısa süre içerisinde alınacak müjdeli bir haberdir. Erkek bebekle ilgili rüyalar genellikle haberle yorulur. Bu rüyayı gören, umduğu, istediği ve dua ettiği ne varsa kavuşur ve bu nedenle oldukça mutlu olur. Bu rüya sıkıntıların biteceğine dair bir işarettir. Rüya sahibinin sabrederse tüm zorluklardan, kederlerden ve acılardan kurtulacağının habercisidir.

Rüyada Yeni Doğmuş Bir Kız Bebek Görmek

Rüyada yeni doğmuş kız bebek gören kişi her yönden berekete, bolluğa ve kolaylığa kavuşur. Kız çocuğu o dönemin bollukla, kazançla geçeceğinin habercisidir. Bu rüyayı gören kişinin maddi sıkıntıları varsa eline birçok mal ve oldukça fazla para geçer.

Rüyada Bebek Emzirdiğinizi Görmek

Rüyada bebek emzirdiğini gören kimse herkesin takdirini ve övgüsünü kazanacak hayırlı işlerde bulunur. Bu rüya insanların gözünde güzel bir seviyeye gelmeye, mertebenin artmasına, makam ve mevki sahibi olmaya, bekârlar için evlilik, evliler içinse yeni bir bebeğe, sıkıntılardan kurtulmaya ve ferahlamaya, ele geçecek hayırlı mala işarettir.

Rüyada Oyuncak Bebek Görmek

Rüyada oyuncak bebek görmek, gündelik hayatta ikiyüzlü olan ve insanlara hile yapan, ahlaksız bir adama işarettir. Rüyada görülen oyuncak bebek, boşa gidecek çalışmalara, hayırlı olmayan haberlere ve yine insana faydası olmayan mala, paraya ve kazanca işarettir.

Rüyada Bebek Arabası Görmek

Bu rüya telaşlanmaya, heyecanlı bir olaya, sorunların ortadan kalkmasına ve kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulmaya yorulabilmektedir.

Rüyada Çok Güzel Bir Bebek Görmek

Rüyada görülen bebek haberdir. Eğer bebek güzel ve şirinse yakında harika haberler alacağınıza, sevineceğiniz, herkesi mutlu edecek müjdelere ve havadislere yorulmaktadır. Bu rüya insanlara ihsanda ve iyilikte bulunan cömert bir adamdır. Yakın zamanda her türlü sıkıntılardan kurtulup, istediğiniz her şeye kavuşacağınızın işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Yeni Doğmuş Erkek Bebek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Aişa (13 Eylül 2016 saat: 19:31)

  Merabalar hocam gece rüyamda bir yeni doğan çiplak bebek gördüm bebegin boğazına bir şey kaçmış ölmek üzereyken bebegin hayatını kurtardım boğazına kaçmış olan şeyi çıkarttım ve bebek konuştu ve bana allah senden razı olsun dedi ve yüzüme bakarak bir dua okudu o an uyandım ne anlama gelir acaba

 2. gul (23 Aralık 2015 saat: 03:53)

  Ruyamda birkac kadin dogum yapiyordu uc tane bebek oldu biri biraz zayif diger ikisi tosun gibiydi ucude erkekti acaba bu ne anlama geliyor birisi icin icin agliyordu gozleri kapaliydi ses sanki beyninden geliyorduyanimda esim vardi oda cok seviniyordu erkek cocuklara cocuklarin biri sarili digeri ciplakti bir baska cocuk dogan bu benekleri getirip beton uzerine koyuyordu ben icimden usur bunlar diye dusunuyordum

 3. Halenur (13 Eylül 2015 saat: 10:52)

  Ruyamda benim yeni dogan bir bebegim oluyordu saclari simsiyahti. Ve bebegimin anne karninda tirnaklari uzamis oluyordu ve ben bebegimin el tirnaklarini kesiyordum. Bebegimin bas parmagi cok enliydi. Net hatirlayamiyorum ama bebegim erkekti diye hatirliyorum..

 4. alev (19 Nisan 2015 saat: 14:57)

  Kardesim erkek bebek dunyaya getirmisti.bebek parpagimi tutuyordu.ben sevincten agladikca bebek parmagimi sıkıyor aglama der gibi.bebegin bakislari resmen icime isledi okadar sicak ve derindi.benim gözlerimden yaslar aktikca bebektende yaslar akiyordu.ben hayatimda boyle guze bir bebek gormedim.sanki nur dogmustu bebege.ablam birisine bizi anlatiyor.iki cocugum oldu kardesim ikisinede yakindir.ama buna oldugu gibi onlara olmadi.sunlara baksana diyor.sanki teyze yigen degilde anneyle ogul gibiler diyor.sonra uyandim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,