RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeni Ev Almak

Rüyada yeni ev almak, kişinin yaşamında oluşacak gelişmelerin, hayırlı sonuçlar doğuracağına, maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine işarettir. Rüyasında ev alan kimse inançlı, salih bir kimsedir ve dünya malına çok fazla önem vermez. Sağlıklı bir ömrün, sevilen kişilerle beraber neşe içinde geçecek bir hayatın müjdecisidir. Yeni ev almak yeni haberler ve gelişmeler demektir. İş konusunda da yeni ortaklıkların kurulması anlamına gelir. Rüyasında yeni ev alan kişilerin hayalleri gerçek olur.

Rüyada Ev Aldığını Görmek

Rüyasında ev alanın dilekleri kabul olur ve özellikle genç kimselerin muratlarına erecekleri anlamına gelir. Ev almak, hayırlı haberler almak anlamına da gelir ve rüya sahibinin işinde hayal ettiği mevkilere erişip, çok başarılı ve başkaları tarafından kıskanılan bir hayata sahip olacağına alamettir. Ev satın aldığını gören kimseler saygın ve itibarı yüksek, toplumda lafı sözü dinlenen, önder kişilerdir.

Rüyada Eski Ev Almak

Eski ev almak kişinin maddi anlamda beklenmedik kayıplar yaşayacağını, gelirindeki bu sıkıntıların aile içinde de huzursuzluklara neden olacağını bildirir. Eski ev almak aynı zamanda rüya sahibinin geçmişinde yaptığı bazı hataların sonucunun bugün ortaya çıkacağını ve bedel ödeneceğini de bildirir. Eski ev, eski hesap, eski sorunlar anlamına da geldiğinden, geçmişte kaldığı zannedilen ama kapanmayan bir hesabın görüleceği manasına da gelir. Hayal kırıklığına uğramanın ve ticaret yapanların kayba uğrayacaklarının işaretidir.

Rüyada Yeni Ev Almanın Psikolojik Tabiri

Psikolojik olarak yeni ev, yeni bir hayat anlamına gelir. Bağımsızlığını kanıtlamak isteyenlerin, bulundukları çevreden sıkılan ve kopma isteği olanların gördükleri rüyalar arasında yer almaktadır. Yeni ev aldığını görmek, kişinin hayatı için alacağı köklü değişiklik kararlarını da simgeler. Yaşamını sil baştan inşa etmek ve farklı bir yerde olmak isteyen kişiler ev aldıklarını görebilirler. Aile kurmak ve evlenmek gibi niyetlerin de rüyada açığa çıkması olarak nitelendirilebilir.

 

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!