RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeni Görmek

Rüyada yeni görmek, çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin hayatında adeta dönüm noktası sayılacak güzellikte yeniliklerin ve değişikliklerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında olumlu gelişmelerin yaşanacağına bu sayede derdinin ve kederinin biteceğine, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına tabir edilir.

Rüyada Yeni Ev Görmek

Rüyayı gören kişinin yeni insanlarla tanışacağına, yeni iş teklifleri alacağına, gitmediği yerlere gideceğine, bilmediği duyguları tadacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine tabir edilir. Rüya sahibini güzel, eğlenceli ve heyecanlı günler bekliyor demektir.

Rüyada Yeni Ayakkabı Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, tüm beklentilerini yerine getireceğine ve isteklerini yerine getireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin gelecekle ilgili tüm ideallerine ulaşacağına, mutlu olacağına, kalıcı ve gerçek huzuru da yakalayacağına yorulur.

Rüyada Yeni Elbise Giymek

Rüya sahibinin tüm üzüntüsünün ve hastalıklarının uçup gideceğine, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada Yeni Eşya Görmek

Rüyayı gören kişinin ticaret hayatına atılmak için ihtiyacı olan fırsatları yakalayacağına, kendi işinin başına geçeceğine, bu sayede yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, itibar sahibi olacağına ve zengin olmanın yollarını bulacağına delalet eder.

Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek

İyi değildir, şanssızlık ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin huzursuz, gergin ve başarısız günler geçireceğine, işlerinin bozulacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine bunun da kendisi için mutsuzluk ve meşakkat olacağına rivayet edilir. Huzursuz ve başarısız olmak anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!