RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeni Kıyafet Görmek

Rüyada yeni kıyafet görmek, uzun zamandır istenen bir makama erişmek, işe girmek ve yeni başlangıçlar yapmak, sorunları geride bırakacak iyi gelişmeler yaşamak demektir. Kişiyi çok mutlu edecek, duyduğunda sevinçten heyecanlanacağı haberler alacağını bildiren rüya, geçmişteki sorunları arkada bırakacak olan rüya sahibinin ailesiyle arasındaki buzları da eriteceğine ve yeniden eski neşeli günlere döneceğini, anne ve babasının hayır duasını alarak hayatına devam edeceğini bildirir. İyi bir evlat olmanın ve herkesle iyi geçinmenin işareti olan rüya, yeni meslek sahibi olmak, eğitim bursu almak, sınavları iyi derecelerle geçmek ve hayata avantajlı şekilde başlamak manasına gelir. Temiz ve yeni kıyafetler kişinin malında artış olacağına, alacağı bir eve veya arsaya alamet eder. Varlıkta artış manasına gelen rüya maddi konularda eli rahatlayan rüya sahibinin içinde kalanları gerçekleştirme fırsatı bulacağına tabir edilir.

Rüyada Yeni Kıyafet Giymek

Erkekler için damat olmaya, bayanlar için nişana veya düğüne yorumlanır. Giyilen kıyafetin rengi beyazsa niyet edilen işte başarılı olmak ve muradına ermek, siyah ise resmi makamlarda işe başlamak demektir. Yeşil renkte yeni kıyafetler giyen kişiler Hac veya Umre yolculuğu yaparak hayatlarında bambaşka bir döneme girerler. Eski alışkanlıkların terk edileceğine ve hareketlere çeki düzen verileceğine alamet eden rüya, ahlaklı bir kadınla dünya evine girmek anlamına da gelir.

Rüyada Yeni Kıyafet Almak

İşlerin rast gideceğine ve kişinin şer sandığı durumların aksine dönerek hayırla sonuçlanacağına, işsiz olanlara ekmek paralarını çıkaracakları güzel fırsatlar doğacağını bildirir. Kişinin kalbini sıkan, ruhunu bunaltan durumların sona ereceğine alamet eden rüya, güzel insanlarla karşılaşmak ve hayatını yenilemek manasına da gelir.

Rüyada Yeni Kıyafet Görmenin Psikolojik Yorumu

Bakış açısını değiştirmek ve hayatını sorgulamaya başlamak demektir. Rüya sahibi yaşamındaki hoşnutsuzluklarını gidermek için bazı tedbirler alacak ve yenilenmek için her fırsatı değerlendirmek isteyecek anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!