RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeni Sevgili Görmek

Rüyada yeni sevgili görmek, henüz başlangıcı yapılan bir durumun kişide uyandırdığı heyecanın hala devam ettiğine ve özellikle yeni işe giren kişilerde işe her gün şevkle ve mutlulukla gidildiğinin, azim içinde çalışıldığının işaretidir. Yeni evlenmiş kişilerde veya yeni bir ilişki içinde olanlarda görülen rüyalar arasında olduğu gibi, kişinin içinde bulunduğu durumda özellikle duygusal olarak çok mutlu olduğuna ve tatmin yaşadığına alamet eder. Her açıdan güzel ve mutluluk verici olaylara işaret eder ve kişinin duygusal hayatının en kısa zamanda düzene gireceğini bildirir.

Rüyada Yeni Sevgili Bulmak

Kişi hayatında biri varken böyle bir rüya görürse, beraber olduğu kişiyle arasında sorunlar meydana gelir ve problemleri çözmek yerine durumu tamamen bitirmek veya başka birilerini hayatına sokmak istemek olarak değerlendirilir. Evli birinin yeni sevgili bulduğunu rüyasında görmesi ise eşi ile arasında yaşanacak aşkın yeniden alevleneceğini ve eski duyguları tekrarlayarak aile birliklerini çok daha sağlam bir hale getireceklerini alamet eder. Bekar bir erkek için gözünün sürekli başkalarında olduğuna ve kimseye sadık kalmadığına işaret ettiği gibi, var olan nişanlılık ya da söz gibi durumların da bozulacağına alamet eder.

Rüyada Yeni Sevgili İle Kavga Etmek

Her kısmete balıklama atlayan rüya sahibinin sürekli olarak hayal kırıklığı yaşaması veya yanılması ile ilgili olarak yaşadıklarından pay çıkarıp akıllanmadığına, yeniden aynı durumlar içinde bulunduğuna yorulur. Yeni sevgili ile tartışmak bezen yapılacak olan yeniliklerin ve girişimlerin kişinin çevresi tarafından destek görmeyeceği anlamına da gelir.

Rüyada Yeni Sevgili Görmenin Psikolojik Yorumu

Var olan ilişkisinden bunalan ve ayrılmak isteyen, bir türlü istediği gibi bir ilişki tutturamayan rüya sahibinin yeni ve güzel bir ilişkiye başlama isteğine, heyecanına ve arzusuna işaret eder. Yalnız kişiler için de hayallerindeki gibi bir sevgili bulma arayışına alamettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!