RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeni Telefon Görmek

Rüyada yeni telefon görmek, anlaşma ya da sözleşme imzalamak, tanıdık vasıtası ile işe girmek, iş ortaklığı kurmak manasına gelir. Faydalı işler yapılacağına dikkat çeken rüya, kişinin ikna kabiliyetini kullanarak kendisine sıkıntı, zorluk çıkaran biriyle anlaşmaya varacağını, hatta bu kimseyle arkadaşlık ilişkisi kurarak ilerleyen zamanlarda desteğini alacağını bildirir. Var olan sorunların hepsinden güçlü bir iletişimle kurtulmayı müjdeleyen rüya, kendine güvenin tazeleneceği, ayakta daha dik, korkusuz şekilde durulacağını tabir eder. Rüya sahibinin etrafındaki kişilere veya iş arkadaşlarına karşı daha yumuşak bir tavır içinde olacağını, sergileyeceği pozitif tutum nedeniyle insanların saygısını kazanacağını bildirir. Yakın zaman için yapılan tüm planların hızlı bir şekilde ilerleyeceğini, talihin de yardımı ile sorunsuz şekilde tüm isteklere kavuşulacağını tabir eder.

Rüyada Yeni Telefon Almak

Kurulacak uzun ömürlü dostluklara ve arkadaşlıklara yorumlanırken yeni bir çevreye girmeye ve adapte olmaya çalışmaya da tabir edilir. Tartışmalı, kırgınlık yaşanan ilişkilerde düzelme olacağını ve barışılacağını, ikili ilişkilerdeki soğuk rüzgarların yerini daha sıcak konuşmaların, birlikte çıkılan kısa yolculukların alacağını ifade eder. Hayatın tadını çıkarmak, daha keyifli zamanlar geçirmek için hem maddi, hem de manevi olarak kendini iyi, yeterli hissetmenin delaletidir.

Rüyada Yeni Telefon Kırmak

Aldığı yeni telefonu kırdığını görmek sevilen birinden duyulan, hiç beklenmeyen sözlerden ötürü alınganlık yaparak o kimseye karşı mesafeli bir duruş sergilemek anlamına gelir. Küçük ama kişiyi üzen bir meselenin bugünlerde tüm gündemi kaplayacağını, gece gündüz bu durumu düşünen rüya sahibinin bir süre içine kapanarak kimseyle konuşmak istemeyeceğini, olumsuz hislerinden ötürü insanları kırmamak için dikkat edeceğini işaret eder.

Rüyada Yeni Telefon Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişte yaşanmış bazı alınganlıkların, kırgınlıkların üzerini kapatmak, olan biteni unutmak için o kimseyle orta yolu bulmak adına girişimlerde bulunmaya yorumlanır. Rüya sahibinin uzlaşmacı çabasının ve karşı tarafı anlamaya çalıştığının bir göstergesi olarak kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!