RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeniden Evlenmek

Rüyada yeniden evlenmek, kişiye ulaşacak sorunların kısa sürede bitmesine ve mutluluğa erilmesine işarettir. Bu rüya emniyette olmaya, korktuğu şeylerden emin bulunmaya, verilen sözlere, kısa sürede ulaşacak hayra, iş hayatında önüne yeni ve güzel kısmetlerin çıkmasına, eşiyle arasındaki huzurun artmasına, aile hayatlarının daima mutluluk ve güzellik içerisinde geçmesine işarettir. Rüyada yeniden evlenen kişi yeni ve güzel bir başlangıç yaparak eski sıkıntılarından kurtulur.

Rüyada Evlendiğini Görmek

Gerçek hayatta evlilik hayırlı ve güzel bir olaydır. Bu nedenle rüyasında evlendiğini gören kişi dünyada mutluluğa ve hayra ulaşır. Bu rüya kişinin maddi problemlerinin bitmesine, zenginliğe, şan ve şöhretçe makamın yükselmesine yorulmaktadır. Bu rüyayı gören bolluk ve berekete ulaşır. Rüyada evliliğe adım atan gerçek hayatta güvenilir ve ahlaklı bir adamdan yardım görerek tüm sıkıntılarından uzaklaşır. Kişinin rüyada evlenmesi murada erme ve isteklere kavuşmadır. Dünya hayatında istediğiniz birçok şey hayırlısı ile gerçekleşir. Yine bu rüyayı görenin eline toplu bir para geçer ve huzura kavuşur.

Rüyada Eşi Dışında Başka Birisi İle Evlenmek

Rüyada eşinden başka bir kadınla veya erkekle evlenen kişi birçok mal ve mülke ulaşır ve zenginleşir. Bu rüya bereketli ve hayırlı bir döneme girdiğinin işaretidir. Bu rüyayı gören kişi zorluk çekiyorsa işleri kolaylaşır, sıkıntı halindeyse mutlu ve mesut olur.

Rüyada Ölmüş Birisi İle Evlendiğini Görmek

Rüyada ölmüş bir kişi ile evlenen bazı sıkıntılara uğrar. Bu rüya kısa zamanda kişiye ulaşacak bazı musibetli hallerdir. Rüyayı gören üzüntü ve sıkıntı sonrasında feraha erer. Yine bu rüya, ümit edilen yerden gelecek olumlu haber ve alınacak müjdeli havadislere de yorulabilmektedir.

Rüyada Tanıdığı Bir Kadınla Evlendiğini Görmek

Bu rüyayı gören kişi o kadının eşinden büyük bir menfaat görür ve o kişi rüya sahibine ihsanda bulunur. Rüyada tanımadık bir kimse ile evlenen arzu ve isteklerine ulaşarak muradına erer.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yeniden Evlenmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ayşem (24 Temmuz 2016 saat: 00:20)

  Rüyamda halen evli olduğum eşimle yeniden evleneceğimi ve evlilik hazırlıklarımızın yapıldığını
  20 yıl önce vefat etmiş kayınvalideminin yaşadığını ve düğün hazırlıklarımız sırasında çok mutlu olduğunu gördüm. Ne anlama geliyor bünlar bana yardımcı olumusunuz lütfen.

  Birde bu rüyayı görmeden iki üç gün önce şöyle bir rüya gördüm: Yeni doğmuş bir bebek o kadar çok kaka yapmışki; belden aşağısı görünmüyor tabi cinsiyetide belli olamıyor
  Şimdiden teşekkürler

 2. Betjl (21 Eylül 2015 saat: 09:56)

  Ruyamda esimle yeniden dugun yaparak evlendik. Dugun salonu cok buyuktu. Bizden baska alti yedi tane daha gelin damat vardi. Kocaman genis bir alanda esimle dans ettik.altin taki falan yoktu. Ama ben sonra esime sormak istedim. Ona sormaya calisirken uyandin

 3. sevgi (01 Mayıs 2015 saat: 05:22)

  Rüyamda eşimle yeniden evleniyorsun ve altınlarımı satmışız hiç altınım yoktu ben gelinlik eşim damatlık giymişti düğün oldu düğünü yaptıktan sonra eşimle evimize geliyoruz ama evde de ayrı bi gelin damat oturuyordu onlarda düğünü yapmış bitmiş ve ben o kişileri hiç tanımıyorum ne demek acaba ?

 4. figen (14 Mart 2015 saat: 19:44)

  bir deve bir fil sonra dere deve kayığa döndö bir eve misafir gim orda damda çamaşır serdim çamaşır serdiğim ip koptü bidaha yaptım aşağı gitim iki sofra vardı biri kahvalılık diyeri yemekler vardı ben ikisinin ortasında oturuyordum ama iki sinide yemedim sadece çay istedim oda yoktu

 5. Tamer Garip (14 Temmuz 2014 saat: 10:22)

  ruyamda,bır dizidekı aktörle evlenıyormusum,ve evinde onlara kırmızı pirzola eti pişprdim,ben yemedım,ve pencereye baktım evın cok yakınında cok guzel bır denız manzarası vardı,denızın rengı mavı yesıl koyu bır renk karısımıydı,cok guzeldı sakıın denızdı,aktorda sevdıgım bır cok yakısıklı cok cıddı ve cok sakiin bır beydi,ve masada oturuyorlardı,yemek ıyıyorlardı buyuk bır masa,kalabalıkla,ve aynı fılmden kayın valıde bana göz kıptı bana daha cok pirzola koy dedı ve bende bu kaynaana bukadar kötü bır roldeydı fakat bana cok ıyı davrandı…bukadar,şimdiden teşekurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,