RuyaTabirleri.com

Rüyada Yenidünya Görmek

Rüyada yenidünya görmek, rüyayı gören kişinin iyi amellerine, hak yolundaki güzel, temiz ve hayırlı düşüncelerine, doğru duruşuna, güzel ahlakına, dindeki olgunluğuna ve yüce gönüllü oluşuna alamet eder. Rüya sahibinin yüreği ve eli bol, paylaşımcı, hayırsever kimse olduğu, insanlara yardım etme konusunda her zaman cömert davrandığı, bu sayede, sevildiği, sayıldığı ve hayır duasından yoksun kalmadığı anlamına gelir.

Rüyada Yenidünya Yemek

Rüyayı gören kişinin daha bol rızık elde edeceğine, kazançlı çıkacağı işlere gireceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına böylece istediği oranda dünya malına sahip olacağına ve maddi anlamda güç kazanacağına rivayet edilir. Rüya sahibi çok daha iyi şartlarda ve daha lüks şekilde yaşayacak, hiç birşeyi de eksik olmayacak demektir.

Rüyada Yenidünya Ağacı Görmek

Rüyayı gören kişinin yeni fırsatlar ve yeni gelir kapılarına ulaşacağına, geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına, afiyette olacağına, feraha ereceğine, birikim yapacağına ve dünya nimetlerinden yana sayısız lezzetlerden nasipleneceğine rivayet edilir ve hayra yorulur.

Rüyada Yenidünya Meyvesini Görmek

Rüyada yenidünya meyvesiyle, yenidünya aslında farklı şeyler değillerdir her ikisi de aynı şeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin yumuşak başlı, alçakgönüllü, merhametli ve imanlı kişi olduğuna, Allah yolunda sayısız güzel iş yaptığına, insan sevindirmekten, onların acılarını sarmaktan, zekât ve sadaka vermekten de geri kalmadığına tabir edilir.

Rüyada Yenidünya Toplamak

Rüyayı gören kişinin emeklerinin karşılığında hatırı sayılır oranda variyet elde edeceğine alamet eder. Rüya sahibinin geçmişte yaptığı yatırımlardan ve girişimlerden şimdi mahsul elde edeceğine, ekmek ve dünya malı alacağına, çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına delalet eder ve rüyayı gören kişinin refah düzeyinin artacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yenidünya Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. sfkcl (27 Ocak 2015 saat: 09:04)

    Sağlık Ocağına gidiyorduk bizim evin önünde bahçe var yenidünya meyvesi de oluyordu annem de coluk çocuk meyveyi ziyan ediyor diye topluyor ama nasıl büyük ler meyveler babam annem ben hepimiz topluyoruz sonra ben de oturup yiyorum sonra uyaniyorum

  2. ayşe (27 Mayıs 2014 saat: 10:48)

    rüyamda iki adam baştan aşağı simsiyahlar gölge gibi diyebilirim size bunlar annemi omurlarına almışlar göğe doğru yükseliyorlar annem ölmüştü bende onlara bari bırakın anneme bir dua bir essela okutalım diyorum beni dinlemmiyolar annemi omuzlarının üzerine almışlar gidiyorlardı bende arkalarından ağlayarak ezan okumaya başlatım etrafımda hiç birşey yokdu cöl gibi bir yerdi karanlıktı heryer. rica etsem anlamının ne olduğunu acıklarmısınız teşekkürler şimdiden

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,