RuyaTabirleri.com

Rüyada Yer Elması Görmek

Rüyada yer elması görmek, bereket getirecek yeni işlere ve hali hazırdaki işlerin de verimli olacağına alamet eder. Rüya sahibinin geçim derdinden kurtulacağı, artık elinin para göreceği ve bundan sonra çok daha kolay ve rahat bir yaşantısı olacağı anlamına gelir. Borçların kapanacağı, fakirliğin biteceği ve kişinin zengin olma hayallerinin gerçekleşeceği şeklinde tabir edilirken bazı rüya tabirleri yer elmasını tam tersi şekillerde de yorumlamaktadır.

Rüyada Yer Elması Yemek

Rüyada yer elması yemek, rüya sahibi için çok sıkıntılı geçecek bir dönemin sinyallerini verdiği şeklinde kabul edilir ve kişinin hayatının çok verimsiz geçeceği bu nedenle de kendisinin yeteri kadar özverili olamayacağı ve işlerini başkalarına kaptıracağı anlamına gelir.

Rüyada Yer Elması Almak

Rüyada yer elması almak, rüyayı gören kişinin yaşadığı maddi zararı ve manevi kaybı bir an önce karşılamak ve yeniden ayağa kalkmak isteğinde olduğuna delalet eder. Kişi, toparlanmak ve eski neşesine sahip olmak istiyor diye yorumlanır.

Rüyada Yer Elması Toplamak

Rüyada yer elması toplamak, geçim derdinde olmaya ve çalıştığının karşılığını almaya tabir edilir. Kişi çalıştığı ve çaba gösterdiği sürece hiçbir zaman geçim derdine düşmeyecek, ekmek kıtlığı yaşamayacak ve aç kalmayacak demektir.

Rüyada Patates Görmek

Rüyada patates görmek, helal rızık ve makbul olan maldır. Rüya sahibinin hayatında dünya nimetlerinden çok olacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine ve rahatının yerinde olacağına alamet eder. Kişi tabir yerindeyse krallara layık bir yaşam sürecek ve bu durum ömrünün sonuna kadar değişmeyecek demektir.

Rüyada Patates Ekmek

Rüyada patates ekmek şans ve kısmet olarak kabul edilir. Rüya sahibinin bir koyduğu işten üç alacağı kadar verimli bir alışveriş yapacağına bu sayede ticaretini ilerletme fırsatı yakalayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!