RuyaTabirleri.com

Rüyada Yer Silmek

Rüyada yer silmek, zor günlerin geçeceğine ve tüm sıkıntıların biteceğine işarettir. Bu rüyayı gören maddi sıkıntılarından kurtularak eline oldukça büyük bir para geçer. Bu rüya kısa zamanda duyulacak müjdeli havadislere, umduğuna ulaşmaya ve ümit ettiği her şeyin olmasına yorulur. Yine bazı alimlere göre bu rüya aşk hayatında meydan gelecek yeni gelişmelerdir. Gönül ilişkilerinde mutlu olmaya bazen de evlenmeye ve mutlu olmaya yorulur. Yer silen insan büyük bir mertebeye gelerek, herkesin imrendiği bir mevki sahibi olur.

Rüyada Camları Sildiğini Görmek

Rüyasında camları silerek temizleyen insanın dünya hayatı da aydınlık ve güzel olur. Bu rüya, kişinin kalp gözüdür. İyi yürekli, insanlara lütufta bulunan, hayırlı bir adama işarettir. Bu rüyayı gören temiz bir eş bularak güzel bir yuva kurar. Yine bazı yorumculara göre bu rüya hatalardan dönüp pişman olmadır. Bu rüyayı gören günahlarından temizlenir.

Rüyada Kapısının Önünü Silmek

Rüyasında kapısının önünü silen kişi aile hayatında mutluluğu ve huzuru yakalar. Böyle bir rüyayı gören ailesine musallat olan, kötü niyetli bir kişiden kurtulur ve feraha erer. Yine bu rüya bazen de geçim darlığına, maddi sıkıntılara da yorulabilmektedir.

Rüyada Sokakları Temizlemek

Bu rüya, bulunulan yerin asayişine, huzurlu olmasına, insanlar arasında fitne çıkaranların temizlenmesine ve toplum olarak güvende ve mutlu olmaya işarettir. Rüyasında insanların sokakları temizlediğini gören kişi toplum içinde ün kazanır ve herkesin takdirini toplar. Bu rüya gören kişinin halk içinde yükselmesine, büyük bir topluluğa amir olunmasına ve güzel şana delalet eder.

Rüyada Kapı Sildiğini Görmek

Rüyasında kapı silen gerçek hayatta mutlu, mesut ve huzur içinde olur. bu rüya, aile hayatında toparlanmalara, mutluluğun yakalanmasına ve sıkıntı varsa bu sıkıntılardan kurtularak rahata ermeye işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yer Silmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Burcu (13 Temmuz 2016 saat: 06:42)

  Ruyamda gorustugum cocugun annesi gile ranazan davatine gitmiştim. Kadin sarma sariyordu yaprak sarmasi ve biber dolmasida dolduruyordu ikisinide ayni tencereye koymus. Sonra ikindi nanazi kilmaya gidiyor bn su icmek icin kalkiyorum su icince tezgahtada biraz kir var onada su dokuyorum o su yere dokulmeye basliyor tezgahin ustunde pembe bi bez varbnde hemen kadin gelmeden orayi simiyorum o sira sakallı orta yaali bi amca geliyor telefonunu istiyor bnde oba tlfnunu uzatinca ramazan icin dua ediyor. O gidince bnde tezgahin basina gidiyorum yeri sildigim bezi yikamaya kadin iceri giriyo ayagimda da ince corap var ilk baslarda hic yi t tik olmayan corabim hem bas parmaktan yirtilmis hemde ters giydigimi farediyorum kadin madaya oturuyo bnde yanina aklim corapta kaliyo ama kalkinca hemen degideyim diye. Kadin bana bi iki soru soruyo bnm cvplarim karsiliginda da cunku siz az kisiniz biz bi sarmayi bi ginde bitiriyoz sen rahata alismissin kizim sende haklisin diyordu ama sinirli degil tatli dille soyluyor siz zenginsiniz felan diyordu.sonra elimi tutuyo 4 parmagimi elinin icine aliyor ama 1 almiyor bnde uzuluyorum yine istemiyo diye dusunuyorum sonra kadin disari bakiyor elim elinde diyorki bnm babam bana bunu sunu verdi ve hayirli onur yasa dedi bnde aynisini sana soyluyorum deyip o diger parmagimida avucunun icine aliyo bnde onabakip tebessum ediyorum hayirlisi diyoruz.

 2. Esra (11 Şubat 2016 saat: 07:41)

  Konuşmadığım nefret ettıgım bır komşumun kapısını çalıyorum gayet normal bır şeklide karşılanıyorum salonuna gırmek ısıtıyorum ve oraya ışiyorum.aslında elımde leğen tarzında bırsey var ona ısemek ısterken halıya ve yere ısedım.ve daha sonra hemen yerlerı sıldım halıyı sıldım daha sonra dıger bır komşu ıcerı gırdı (:bu arada dedıgım ıkı komsuuylada konuşmuyorum normalde))

 3. Esra (11 Şubat 2016 saat: 07:39)

  Konuşmadığım nefret ettıgım bır komşumun kapısını çalıyorum gayet normal bır şeklide karşılanıyorum salonuna gırmek ısıtıyorum ve oraya ışiyorum.aslında elımde leğen tarzında bırsey var ona ısemek ısterken halıya ve yere ısedım.daha sonra dıger bır komşu geldı (:bu arada dedıgım ıkı komsuuylada konuşmuyorum normalde))

 4. murat (03 Şubat 2016 saat: 12:26)

  Rüyamda kendimi eski işyerinde görüyorum. Odalar Çok dağınık yerlerde kağıt parçaları eski koltuklar etrafta odunlar var. Bir odayı bana veriyorlar senin diye o dada yerler çok pis temizlemek için süpürge arıyorum derken paspas buluyorum yere bir sıvı dökülmus onu silmeye çalışıyorum

 5. gulhurmet (22 Ocak 2015 saat: 00:43)

  Ruyamda mutfagi temizliyorum yani yer fayanlarini siliyorum bir anda yerlerin fayanslarinin sokulmus oldugunu goruyorum .yerlerde fayanslar kirilmis beton cikmis .beton cok pis toz icinde.bunu buyuk kizimin yaptigini dusunuyorum ve kendi kendime kizima cok kiziyorum pislik icinde olan yerleri temizliyorum gibiydi.sonra bazi fayanslarin kaldigini bazilarininda darbelenmis goruyorum yerleri yeniden fayanlamak icin caba harciyorum cok uzuluyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,