RuyaTabirleri.com

Rüyada Yer Yatağı Görmek

Rüyada yer yatağı görmek, kişinin şefkat duygusunu tatmin edebilmek için annesiz bir çocuğa bakmasına veya yetim kalmış bir çocuğu evlat edinmesine işarettir. Büyük bir yer yatağı görmek, eve gelecek yatılı ve kalabalık misafire, küçük bir yer yatağı ise rızkın azalacak olması manasına gelir. Eski yer yatağı, geçmişte yaşanan bir hastalığın yeniden nüksedeceğine, yeni yer yatağı ise evli bayanlar için erkek evlat sahibi olmaya işaret sayılır. Yer yatağının üzerinde yorgan da görülüyorsa, kişinin sıkıntılarından kurtulması için yeni bir kapının açılmasına müjde olduğu gibi, gelir ve gider dengesinin korunacağına, maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine delalettir.

Rüyada Yer Yatağında Yatmak

Nefsine hakim olamayacak olan rüya sahibinin istemeden de olsa bir günaha bulaşacağına veya gıybette konuşarak başka kişilerin günahlarını alacağına alamettir. Beyaz yer yatağında yatmak bekarlar için evlenmeye, nikah tazelemeye, siyah yer yatağında yatmak ise hasta olmak veya hakkın rahmetine kavuşmak manasına gelir.

Rüyada Yer Yatağı Yapmak

Misafir için yer yatağı yaptığını görenin kapısına muhtaç kimseler gelir ve bir hayır işlenir. Sevabı bol bir kişi olunduğuna ve Allah katında makbul işler yapan rüya sahibinin elinin darda kalmayacağına, her zaman sahip oldukları, sevdiklerinin sağlığı ve huzuru için şükrettiğine de tabir olur. Eski bir yer yatağı yaptığını görenlerin borçları artar ve evlerinden bereket eksik olur. Rızkın kesilmesi ve kısmetlerin ani bir şekilde kapanması anlamına da gelir.

Rüyada Yer Yatağı Görmenin Psikolojik Yorumu

Evine bağlı ve ailesine aşırı derecede düşkün kimseleri işaret eder. Kişinin tek başına mutsuz olduğunu ve her daim ailesi ile vakit geçirmek istediğini, evlense dahi ailesiyle sık sık görüşmek istediğini de bildirir. Sakin ve huzurlu bir hayata duyulan özleme, cana yakın kişilerin dostluğuna duyulan ilgiye de alamettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yer Yatağı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Umit (12 Ekim 2016 saat: 17:57)

    Rüyamda, vefat eden babaannemi ve yaninda daha önce hic görmediğim bir bayanın oturduğunu gördüm.ben ise yan taraflarinda oturuyordum.bayan bana hic bakmıyordu ve konusmuyordu .daha sonra babaannem ayağa kalktı.ona ne yaptığını sordugumda endişe veren ve beni korkutan bir cevap almistim.benim icin yer yatağı hazırladığını soyledi.hala aklimdan cikmiyor ve gozlerimin onunden gitmiyor.bu rüyanın yorumunu aciklamanizi rica ederim.

  2. damla colak (17 Ağustos 2016 saat: 23:55)

    ruyamda gece ekmek almak icin disari ciktigimi ve dondugum de ise esimin eve balkondan girdiginin gorup mutfaktaki tul un altindan baktigini gordum ve evin kapisina gittigimde ise anahtarin uymadigini ve acamadigim da ise kapiyi esim acti. ayaginda morarik ve kesik vardi gozlerinin alti morarik ve gozlerinin ici kirmizi idi. evin icin de cok sayida yer yatagi vardi.isiklari yakmamasti korktum esimin o halinden ve yukari gorumcemin yaninna cikip olanlari anlatip sorunu sordum ama onunda biseyler bilip sustugunu anladim ama cwvap vermedi boylece uyundim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,