RuyaTabirleri.com

Rüyada Yerde Oturmak

Rüyada yerde oturmak, belli bir olgunluğa erişmek, iş konusunda yetkin biri olmak demektir. Kişi beton bir zeminde oturduğunu görüyorsa iş konusunda güçlüklerle karşılaşacağını ve bu sıkıntılarla tek başına mücadele edeceğini, kimseden destek almadan, gururunu, şerefini koruyarak hareket edeceğini, sorunlarını kimseye hissettirmeden yaşayacağını ifade eder. Toprak bir yerde oturmak ise, güçlü aile bağlarına sahip olan rüya sahibinin, ailesi, sevdikleri için her türlü fedakarlığı yapacağına, hiçbir zaman onları incitmeyeceğine, maddi anlamda da destek olacağına yorumlanır. Oturulan yer kirli veya çamurlu ise, haksızlığa uğramak, beklenmedik çirkin sözler işitmek, hakaretlerle karşılaşmak gibi manalara gelir. Bir evin içinde yerde tek başına oturmak yuva kurmak, ev satın almak, maddi konularda kendini stabil hale getirmek şeklinde tabir edilir. Yaşlı biri ile yerde oturduğunu görmek ise akıl almak, birinin gösterdiği yoldan ilerleyerek başarıya ulaşmak anlamındadır.

Rüyada Yerde Oturan İnsanlar Görmek

Rüya sahibinin yeni bir çevreye gireceğini ve bu çevredeki kimselerin yaşlarından çok daha olgun, aklı başında kişiler olacağını, nüfuzlu insanlar olmalarının yanı sıra, rüya sahibine iş konusunda büyük destekler sağlayacaklarını da işaret eder. Tecrübe sahibi olunarak karşılaşılan güçlüklerde daha pratik çözümler bulunarak hareket edileceğini de bildirir.

Rüyada Yerde Oturup Yemek Yemek

Yerde bağdaş kurmuş vaziyette oturup yemek yemek, insanlara karşı gönlünü açmak, herkese eşit davranmak ve her zaman adil biri olmak için çaba harcamak demektir. Yoksulun, düşkünün ve zor durumda olanların halinden anlayan rüya sahibinin dini konularda da herkese örnek olacak denli iyi yaşadığını, Allah rızası gözeterek hayatını sürdürdüğünü de ifade eder. Kazanılan her kuruşun alın teriyle ve hak edilerek elde edildiğinin altını çizer.

Rüyada Yerde Oturmanın Psikolojik Yorumu

Duygularda ve düşüncelerde olduğu kadar, hareketlerde, yaşam tarzında da tutarlı biri olunduğunu, söylenilenle yapılanın birbirine uygun olduğunu işaret eder. Rüya sahibinin inançlı, prensipli ve alçak gönüllü biri olduğuna da yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!