RuyaTabirleri.com

Rüyada Yerde Para Bulmak

Rüyada yerde para bulmak, kapalı olan şansınızın açılacağına, iş konusunda ve duygusal hayatınızda karşılaşacağınız bir takım olumlu gelişmelere delalet eder. Yerde bulduğunuz para kağıt ise kısmetinizin artacağına, madeni para bulmak ise sıkıntılardan sona kavuşulacak rahatlığa işaret eder. Şayet rüyanızda kendinizin para bulduğu görmek zengin olacağınıza, bir başkasının para bulduğunu görmek ise, tanımadığınız kişiler sayesinde ummadığınız bir yerden kazanç elde edeceğinize yorumlanmaktadır.

Rüyada Kağıt Para Almak

Rüyada birinden kağıt para aldığınızı görmeniz, hoşunuza gitmeyecek bir söze ya da bir dedikodu malzemesi olacağınıza delalet etmektedir. Bazen yalan ve riya ile mücadele etmek anlamına da gelen kağıt para almak, paranın miktarına göre de yorumlanmaktadır. Tomarla para almak, bazen zenginliğe bazen de uzun zamandır görüşülmeyen kişilerle görüşüp bir araya gelmeye işarettir.

Rüyada Para Kaybetmek

Rüyanızda paranızı kaybetmeniz hayırlara alamet etmektedir. Size sıkıntı veren ve canınızı sıkan durumlardan kısa zamanda kurtulacağınıza, çektiğiniz sıkıntılar sonrası ereceğiniz mutluluğa ve huzura delalet eder. Rüyada kaybettiğiniz paranın miktarı çok ise yakın bir zaman içinde elde edilecek servete ve şansa, az ise kazancınızın artması için biraz zamana ihtiyacınız olduğuna işarettir.

Rüyada Para Harcamak

Rüyada para harcamak, çevrenizdeki size zarar verecek ya da size zarar vermek isteyen kişilerden kurtulacağınıza, aynı zamanda üzüntülerinizden kurtularak yeni başlangıçlar yapacağınıza delalet eder. Rüyada para harcamak genel olarak üzüntülerden kurtulmak, para kazanmak ve değerli mallara sahip olmak anlamına da gelmektedir.

Rüyada Yabancı Para Bulmak

Rüyanızda yabancı para bulduğunuzu gömeniz, tanımadığınız kişilerden menfaat elde edeceğinize ve yardım alacağınıza işarettir. Bulduğunuz yabancı paranın miktarı çok fazla ise maddi bir zarara uğrayabileceğiniz anlamına da gelebilmektedir. Yabancı para bulmak çoğu zaman, size hayrı dokunacak ve sizin için hayırlı olacak iş başlangıçlarına da delalet etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Yerde Para Bulmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Ünal (30 Ekim 2016 saat: 04:28)

  Arkadaşıma bozuk para LAZIM oluyor bende yerde görmüştüm onu al diyorum. Arkadaşım yerdeki ni alırken. Orada bulunan cok sayıda tukenmez kalemin arasında. çok sayıda madeni para olduğunu fark ediyoruz. Ben her buldugumu alıp arkaşıma veriyorum. Rüyamı yorumlarmısınız teşekkürler.

 2. fatos (18 Temmuz 2016 saat: 11:14)

  Ruyamda biryerde dibinde kagit para buldum sonra giderken amcamın oğlu geciyordu sordum paramı kaybettin evet dedi bütün parayı ona teslim ettim parayı verirken haram geçmesin dedim ve o parada turk parayla dolar vardı .cevap yazarsanız sevinirim

 3. Yusuf (15 Mayıs 2016 saat: 07:44)

  Rüyamda arkadaşımla beraber evimdem caddeye giden yolda yürüyorum ve karanlık olmasına rağmen para bulmaya başlıyorum yerde.Birkaç adımda bir 10 lira buluyorum yolun sonunda sağa sola dikkatli bakmaya başlıyorum 100 liranin üstünde para birikiyor

 4. zeynep (28 Ocak 2016 saat: 11:02)

  Ruyamda yesillikle dolu bir yerde 600 tl para buluyorum yanimdaki arkadasima alayimmi diye sorup parayi alip cantama koyuyorum ama aninda polis olmayan ama ustunde uniforma olan birileri burda para gordunuzmu diyr soruyolar bize bizde hayir deyip uzaklasiyoruz ordan ruyami yorumlarsaniz sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,