RuyaTabirleri.com

Rüyada Yerde Yatmak

Rüyada yerde yatmak, mevki kaybına uğramak ya da bulunulan konumda yeterlilik gösterilemediği için ikaz almak anlamına gelir. Kişinin yolculuk yapmak ve işlerden uzaklaşmak isteğini bugünlerde hayata geçireceğini, bir müddet hiçbir şey yapmadan sadece dinleneceğini ve özellikle fiziksel yorgunluğu yüzünden bitkin hissedeceğini de alamet eder. Yerde yattığını gören kişilerin hayatları ömür boyu emniyette ve garanti altında olur. Maddi açıdan kendisini sağlama alan rüya sahibinin rüyanın aksine sırtının yere gelmeyeceğini de işaret eder.

Rüyada Soyunmuş Halde Yerde Yatmak

Para meselelerinde çıkacak bir anlaşmazlığa ya da kişinin uzun süredir beklediği ve planlar yaptığı miras konularında aksilik çıkması sonucu hayal kırıklığına uğrayacağına alamettir. Soyunmuş şekilde yerde yattığını görenlerin gelirleri düşer, evlerine ya da işyerlerine haciz gelir ve yoksul bir hayat yaşamaya başlarlar. Ani bir çöküşü ve büyük bir sıkıntıyı işaret eder. Ahlaktan yoksun bir kimse ile tanışıp ahbaplık kurulacağını ve bu yüzden kişinin başının ağrıyacağını da tabir eder.

Rüyada Yabancı Biriyle Yerde Yatmak

Güven telkin etmeyen sularda hareket edildiğine alamettir ve bir uyarı olarak ele alınmalıdır. Özellikle son zamanlarda kişinin hayatına giren veya girmek üzere olan kimselerin iyi niyetli olmayacaklarına, rüya sahibinin bu kişilere karşı önlem alarak hareket etmesi gerektiğine alamet eden rüya aldatılmaya ya da kötü niyetli kişiler tarafından zor duruma düşürülmeye de ikaz olarak ele alınmalıdır. Ayağını kaydırmak için hazır bekleyen düşmanlara, fırsat kollayan kötü niyetli insanlara delalet eder.

Rüyada Yerde Yatmanın Psikolojik Yorumu

Hayatı ile ilgili derin endişeleri olan kimselerin, özellikle can güvenliği ve mal güvenliği gibi konularda duydukları derin tedirginliğin işaretidir. Kendisini sağlama almak için her türlü yolu denese de yine içindeki endişelerden kurtulamayan kişilerin giderek artan şüphelerinin normal, gündelik hayatlarını da olumsuz yönde etkilediğinin ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: