RuyaTabirleri.com

Rüyada Yerden Su Çıktığını Görmek

Rüyada yerden su çıktığını görmek, eli sıkışan, bir süredir maddi sıkıntılar çeken kişilerin yeni para kaynakları bulacağını, tanıdıklar vasıtasıyla ek işe gireceklerini, yoğun geçen bu dönemde para sorunlarını hallederek daha huzurlu olacaklarını bildirir. Zengin, evi olan, kendine ait iş yeri sahibi biriyle evlenerek konfor içinde yaşamak manasına gelen rüya, ömür boyu bolluk içinde olmanın da tabiridir. Şansın açıldığını bildiren rüya, bu dönemde kişinin her türlü yatırımdan istediği sonucu alacağını, karar vermek için şartların en uygun olduğu dönemde bulunulduğunu da işaret eder. Hayati dönemeçlerin, iş konusunda karar vermenin habercisi olan rüya, ev veya şehir değişikliğinin de gündeme geleceğini bildirir. Yerden çıkan su kişinin ömrüne dair bilgi verir ve uzun yıllar yaşayacak kişinin ciddi sağlık problemleri ve kazalarla uğraşmadan huzurlu şekilde yaşayacağını ifade eder.

Rüyada Su Kaynağı Görmek

Dağdan çıkan su kaynağı görmek, büyük işler yaparak insanların gönüllerini fethedecek olmaya, zirvede bulunmaya, insanların saygısını yitirmeden yaşanacağına alamettir. Hayırlı insanlarla karşılaşıp, kısmetlerin artmasına yorumlanan rüya, baht kapılarının sonuna kadar açılacağı bu dönemde kişinin tüm emellerine zahmet çekmeden kavuşacağına ve muradına ererek, sevdiği insanla yuva kuracağına yorumlanır.

Rüyada Kayadan Su Çıktığını Görmek

Kayadan ince akan su çıktığını görmek sevinçli haber alınacağına ve hayatın normale döneceğine, sakinliğe yorumlanır. Kayadan çıkan su çok ve soğuksa kudretli biri olmaya, insanlara hükmetmeye ve zorluklar karşısında pes etmeden yaşamaya tabir edilir. Kayadan çıkan suyu içen kimse sağlığına kavuşur, borçları biter ve yeni bir hayat kurar.

Rüyada Yerden Su Çıktığını Görmenin Psikolojik Yorumu

Karanlık, zor günler geçiren kişilerin az da olsa umutlanmalarına neden olacak gelişmeler yaşadıklarını ve hayata tutunmak için var güçleriyle çabaladıklarını ifade eder. Karamsarlıktan kurtulmak, hayat enerjisini yükseltmek isteyen kişilerin çıkar yol arayışlarını da simgeler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yerden Su Çıktığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Muhammed (18 Eylül 2016 saat: 22:29)

    Selamun Aleykum Ilk defa paylaşıyorum yorumu biraz açık bana göre birde başkasından dinlemek istedim..

    Bilgol merkezde oturuyorym Bizim köyün çıkışında yolun üstünde namaz kilan bir bayan bayanla birlikte olduk o nazmazdayken sonra belden asagi biraz çıplak kaldım gezdim oraları mahremimi durmadan kapatıyorum kimse bakmadım die orrdan geçenler oluyor kapatıyorum durmadan bende biri geldi sonra hatırlamıyorum bir tanıdık ona dedim gömlek mi pantolonmu daha yolun uzernde onu bana bi getir de giyiniyor sana zahmet hatirimda degil giyip giymedigim sonra 4 yada 5 bilemedim altı tane şelaleye benzer ne küçük nede büyük tepeden akar sular yurudugum yerlerde çıkıyordu bazılarından ictim sanirsam tümünden ictim biraz daha ilerledim hemen kenarinda su kaynağı çıkıp fokurdamaya başladı ondada avuclayip ictim buna benzer rüyalargördüm bir kaçını kaçırdığım namaz vaktinde gördüm bunu okuyan birinden ricam kimseye anlatmasin bende sadece size sordum bu bilginiz varmi..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,