RuyaTabirleri.com

Rüyada Yerin Yarılması

Rüyada yerin yarılması, iyi değildir ve yaşanacak olan şerli olaylara alamet eder. Uğursuzluk, şanssızlık, kısmetsizlik olarak tabir edilirken, bir yandan da insanların tamamını ilgilendirecek büyük musibetlerin ve kötülüklerin baş göstereceğine, büyük savaşların yaşanacağına, kıtlığın meydana geleceğine ve bu nedenle insanların kötü günlerle sınav edileceğine delalet eder. Bu rüya, kaza ve belaların meydana geleceğine, halkın huzurunun ve güvenliğinin de bozulacağına tabir edilir.

Rüyada Yerin Çatlaması

Rüyada yerin çatlaması da benzer şekilde yorumlanır ve sıkıntıların, sorunların, anlaşmazlıkların, tatsızlıkların yaşanacağına, huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine ve uzun süre durulmayacağına alamet eder.

Rüyada Toprak Çökmesi

Rüyada toprak çökmesi, korkulara, kuşkulara, endişelere ve üzüntülere delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatının kötü yönde ilerlemeye başlayacağı, emeklerinin boşa gideceği, maddi zararının çok büyük olacağı ve tüm hayatının alt üst olacağı anlamına gelir.

Rüyada Yer Yarılıp İçine Düşmek

Bir kişinin rüyasında yerin yarıldığını ve kendisinin de içine düştüğünü görmesi, çok zor günlerin yaşanacağına tabir edilir. Rüya sahibinin illet hastalıklara yakalanacağına, işinden geri kalacağına, geçim derdini bırakıp, canının derdine düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Toprak Kayması

Rüyada toprak kayması, rüyayı gören kişinin maneviyatının çökeceği, çok üzüleceği ve gözyaşına boğulacağı olaylar yaşayacağına, uzun süre kendini toparlayamayacağına ve çok yıpranacağına delalet eder. Kişi, melankolik oluşu nedeniyle, sorunları kısa sürede atlatamayacak demektir.

Rüyada Heyelan Görmek

Rüyada heyelan görmek, beklentilerin gerçekleşmeyeceğine, hayallerin ve umutların boşa çıkacağına, mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine ve kişinin kursağında kalacağına delalet eder.

Rüyada Tufan Görmek

Rüyada tufan görmek, beklenmedik ve hesapta olmayan bazı olayların yaşanacağına ve kişinin hiç aklına gelmeyen şeylerin de başına geleceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yerin Yarılması İle İlgili Rüyalar;

  1. mehmet (16 Ocak 2014 saat: 12:18)

    selam rüyamı tam olarak hatırlamıyorum ama gördüklerim çok tuhaf ve ürkütücüydü rüyamda arasında yarık olan iki toprağın büyüyle birleştiğini gördüm ama toprağı oluşturan kum değil insanlardı ve bu birleşme sırasında yerin altındaki insanların çığlıkları hala kulaklarımı tırmalıyor rüya bitmeden uyandım zaten aklıma daha fazla gelmiyor ama herşeyin sorumlusu bendim sanki

  2. Derya (16 Ocak 2014 saat: 08:38)

    istihareye yattım ama bir sonuç çıkaramadım şuanki nişanlımla resmi evlilik yapıp yapmamam için istihareye yatmıştım bir anlam çıkaramıyorum… şimdiden tşkler… yeni evlenmişiz gelin gittiğim ev çok odalı üç dört hanenin yaşadığı bir yer bir öğretmen hanım kayınvalidemden bebeğine bir günlüğüne bakmasını istiyor fakat kayınvalidem kabul etmiyor bende bakmak istiyorum ama kayınvalidem izin vermiyor. bende sabah eşimi işe yolcu edip odalarda o kadını arıyorum bebeği ver bana ben bakayım bugün demek için kadını buluyorum bebeği odama getircek fkat bu sefer kendi odamı bulamıyorum evin içinde odaları gezmeye başlıyorum bir türlü kendi odamı bulamıyorum derken bir hane kahvaltı hazırlamış hoş geldin gelin hn deyip sofraya davet ediyor selamlaşıyoruz ama sofraya oturmuyorum derken bir çıkış kapısı görüyorum burası neresi diye bakarken hafif rampa bir yer dışarı çıkınca kapıdan geri dönmek istediğimde altımdaki toprak kaymaya başlıyor ve çok mücadele ediyorum tırmanmak için kapıya ama toprak kayıyor ve ben kapıdan uzakda kalıyorum nasıl ulaşırım diye düşünürken bakıyorum yokuşu çıkıp merdivenlerden inmem gerekiyor yokuşu çıkıyorum çocukken yaşadığım mahalleden tanıdığım biri çıkıyor karşıma harun abi yardım et oraya nasıl geçicem diyorum yolu gösteriyor merdivenlerden inip kapıya ulaşıyorum tam o arada eşim olan kişi rüyamdaki ( rüyamdaki kişi çocukken tanıdığım biri gerçekde evlenmek niyetinde olduğum kişi değil) nerdesin seni arıyorum diyor sarılıyor içeri alıyor diyorum kayboldum odamı bulamadım içeri girerekn mutfağa giriyor yemek yapmaya devam ediyor geldim yoksun yemek hazırlıcam nerdeydin diyor bende kayboldum işte toprak kaydı çıkamadım kapya yukardan dolaştım bebeğe bakıcaktım bugün lütfen bana bu evi öğret diyorum burası bizim mutfakmı diyorum oda hayır burası bizim mutfak değil diyor ve bizim oda ve mutfaklarığımıza nasıl geçeceğimizi gösteriyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,