RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Ağaç Görmek

Rüyada yeşil ağaç görmek, genellikle hayırlı ve güzel yorulur. Rüyada yeşil ağaç gören kişi muradına kavuşarak mutlu olacaktır. Bu rüya isteklerinizin gerçekleşmesidir. Bir sıkıntısı olan, bir şey murat eden, herhangi bir arzusu olan kişi bu rüyayı görürse istediği her şey gerçekleşir. Yeşil ağaç azamete, kudrete, şan ve şöhrete, insanlar arasında takdir görmeye, her türlü emele ulaşmaya, mutluluğa ve huzura yorulur. Bu rüya, zorlukla beraber gelecek kolaylık, sıkıntının hemen arkasından kendisine yetişecek yardımdır.

Rüyada Yeşil Yaprak Görmek

Rüyada görülen yapraklar güzel bir elbise, gönül ferahlığı, ilimde yükselme ve sıkıntıdan kurtulmadır. Yeşil yaprak gören kişi murada erer ve en kısa zamanda karşısına beklemediği büyüklükte güzel bir kısmet çıkar. Rüyada sararmış yaprak yaşanılacak üzüntü ve kederdir. Yeşil yaprak ümit etme, kurumuş yaprak ise umudun kesilmesi anlamına gelir. Rüyasında kurumuş bir yaprağın yeşillendiğini görmek umudu kestiği bir olayda beklemediği müjdeli haberler almaktır.

Rüyada Ağaç Üzerinde Yeşil Yaprak Görmek

Rüyasında ağaçların üzerinde birçok yeşil yaprak gören kişinin eline çok miktarda para ve mal geçer. Bu rüya zenginliğe, umduğuna ulaşmaya, yoksulluktan kurtulup feraha ermeye işarettir.

Rüyada Elinde Yaprak Olduğunu Görmek

Rüyada elinde yaprak olduğunu gören kimse, kısmetli ve bereketli bir döneme girer. Bu rüya her anlamda mutluluğu yakalama ve huzur içinde olmadır. Rüyada avucunda yeşil bir yaprağı sıkan kişi, çok miktarda para ve mal elde eder. Bu rüya her anlamda feraha ereceğinize tüm zorluklardan kurtulacağınıza ve mutlu olacağınıza işarettir.

Rüyada Meyvesiz Ağaç Görmek

Rüyada meyvesiz ağaç gören kişi kendisine faydasız bir ilim öğrenir veya bu rüya cahillikle yorumlanır. Rüyada meyve dolu bir ağaç ise alim bir adamdır. Bu rüya kendisinden istifade edilen ahlaklı ve bilgili bir kişidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!