RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Ağaç Görmek

Rüyada yeşil ağaç görmek, genellikle hayırlı ve güzel yorulur. Rüyada yeşil ağaç gören kişi muradına kavuşarak mutlu olacaktır. Bu rüya isteklerinizin gerçekleşmesidir. Bir sıkıntısı olan, bir şey murat eden, herhangi bir arzusu olan kişi bu rüyayı görürse istediği her şey gerçekleşir. Yeşil ağaç azamete, kudrete, şan ve şöhrete, insanlar arasında takdir görmeye, her türlü emele ulaşmaya, mutluluğa ve huzura yorulur. Bu rüya, zorlukla beraber gelecek kolaylık, sıkıntının hemen arkasından kendisine yetişecek yardımdır.

Rüyada Yeşil Yaprak Görmek

Rüyada görülen yapraklar güzel bir elbise, gönül ferahlığı, ilimde yükselme ve sıkıntıdan kurtulmadır. Yeşil yaprak gören kişi murada erer ve en kısa zamanda karşısına beklemediği büyüklükte güzel bir kısmet çıkar. Rüyada sararmış yaprak yaşanılacak üzüntü ve kederdir. Yeşil yaprak ümit etme, kurumuş yaprak ise umudun kesilmesi anlamına gelir. Rüyasında kurumuş bir yaprağın yeşillendiğini görmek umudu kestiği bir olayda beklemediği müjdeli haberler almaktır.

Rüyada Ağaç Üzerinde Yeşil Yaprak Görmek

Rüyasında ağaçların üzerinde birçok yeşil yaprak gören kişinin eline çok miktarda para ve mal geçer. Bu rüya zenginliğe, umduğuna ulaşmaya, yoksulluktan kurtulup feraha ermeye işarettir.

Rüyada Elinde Yaprak Olduğunu Görmek

Rüyada elinde yaprak olduğunu gören kimse, kısmetli ve bereketli bir döneme girer. Bu rüya her anlamda mutluluğu yakalama ve huzur içinde olmadır. Rüyada avucunda yeşil bir yaprağı sıkan kişi, çok miktarda para ve mal elde eder. Bu rüya her anlamda feraha ereceğinize tüm zorluklardan kurtulacağınıza ve mutlu olacağınıza işarettir.

Rüyada Meyvesiz Ağaç Görmek

Rüyada meyvesiz ağaç gören kişi kendisine faydasız bir ilim öğrenir veya bu rüya cahillikle yorumlanır. Rüyada meyve dolu bir ağaç ise alim bir adamdır. Bu rüya kendisinden istifade edilen ahlaklı ve bilgili bir kişidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yeşil Ağaç Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. FİLİZ PELİN (21 Eylül 2016 saat: 16:50)

  RUYAMDA YUKSEK BİR DAGADA ASAGA İNİYORDUM ASAGA İNERKEN YEM YEŞİL ÇOK SAYDA ÇAM AGAÇLAR GÖRUYORDUM .FAKAT BİŞEY ARADIGIMI BİLİYORDUM ,SONRA ELİME BİR ÇİÇEK GÖRDUM .DEMEK Kİ ARADIM ŞEY ÇİÇEK MİŞ. LUTFEN RUYAMI YORUMUN YAPARMISINIZ .
  lUTFEN YORUMU YAPARMISINIZ ,ESKİ YORUMU HATIRLAMIYORUM .

 2. FİLİZ PELİN (21 Eylül 2016 saat: 16:49)

  RUYAMDA YUKSEK BİR DAGADA ASAGA İNİYORDUM ASAGA İNERKEN YEM YEŞİL ÇOK SAYDA ÇAM AGAÇLAR GÖRUYORDUM .FAKAT BİŞEY ARADIGIMI BİLİYORDUM ,SONRA ELİME BİR ÇİÇEK GÖRDUM .DEMEK Kİ ARADIM ŞEY ÇİÇEK MİŞ. LUTFEN RUYAMI YORUMUN YAPARMISINIZ .

 3. ayşe (16 Eylül 2016 saat: 10:51)

  Slm ben rüyamda yemyeşil ağaçların olduğu ama her tondan yeşil renkli ağaçlar vardı ve bir bağ gibiydi yani büyük bir yerdi. Bu arada 2 metre uzağımda yengem vardı yaprak topluyordu. Bende sonra kollarımı kanat şeklinde açıp havaya gülümseyerek bakıyordum. Işte o esnada bir anda ellerinde tüfek benzeri silahlı adamlar çıktı ama benim bayağ uzağımdalar. Çatışma çıktı sonra etrafa baktığmda herkes kaçışıyordu bende oradan kaçmaya başladığımı hatırlıyorum. Sonra zaten o sırada uyandım. Yorumlarsanız sevinirim. Iyi günler.

 4. zuhal (02 Eylül 2015 saat: 04:25)

  Yeşil yapraklı erik agaçindan erik aldım yerken 2 tane köpek kovaladı kactim yüksek bır yere bır tane köpek yavrularını emziriyordu köpekler erik attım bi tanesinin ağzına geldi yedi arkamda da bır sürü köpek ve ayı var dı yan tarafta birbirleri ile kavga ediyorlardı ve sonra uyandım bu rüyada başdan beri eşimde yanindaydî erken bende yedim oda iyi çalısmalar

 5. Şeyda (20 Haziran 2015 saat: 13:58)

  Slm ben rüyamda yakınlarımızdaki bir parktaydim oraya gittim ve küçük çocuklarla muhabbet ettim her yer yemyeşildi caddemizde de sıralı yeşil ağaçlar ve gökyüzünde sanki kainatın kücülmüsünü gördüm güneşin batisini seyrediyorduk mavi bir gökyüzü ay da vardı beyaz bulutlar da a sonra ortama baktım ve hikaye yazmaya başladım çok mutluydum çok güzeldi

 6. m enes (04 Haziran 2015 saat: 22:54)

  Rüyamda yeşil çayır gibi bir yerdeydim iki büyük,yeşil yapraklı ağaç gördüm sonra hamak kurmak için başka ağaca yaklaştım ağaçta beyaz renkli ama çizgileri yeşil kaplan yavrusunu ağaçta gördüm ve biraz sevdim daha sonra beni takip etmeye başladı bir leoparla kavga edip onu uzaklaştırdı ve beni uzun çimenlerin içinde takip etmeye devam etti Yorumlarınızı merakla bekliyorum

 7. damla (31 Mayıs 2015 saat: 09:18)

  Rüyamda okuldayken yağmur yağmıyodu dışarı çıktm eve gidicem yağmur yağmaya başladı yağmurun altında yürürken elimde bi hurma var onu yiyodm hafif ıslandm bi yeşil yapraklı ağacn altına girdm biraz durdm yağmurun şiddetli yağmadğnı görünce yürümeye devam ettim

 8. Şeyda (24 Mayıs 2015 saat: 07:26)

  ruyamda almanyada kuzenlerimin yanina gitmisim.evleri yemyesil cesit cesit agaclarin oldugu yerlerde yemyesil cim.hatta bunlarin arasinda zeytin agaci var mi diye iki kez soruyorum.ve en cok istediğim dilegimide onlara soyluyorum.o kadar yeşil ki her yer piril piril yaprakli agaclarla kapli

 9. nesrin (13 Mayıs 2015 saat: 11:22)

  Slm ben ruyamda agaclarin arasinda yuruyordum kafam yukari kalkik agaclar yemyesil ama yerde camur vardi ayagimda terlik parmagima camur bulasmis sonra biri bana elinde bicakla saldirdi parmagin kesildi ben8m elimdede makas vardi bende karsilik vermeye urastim sonra kosarak aglayarak kactim ordan yorumlarsaniz sevinirim tesekkur ederim

 10. Fatma nur (17 Ocak 2015 saat: 22:25)

  rüyamda hafif karanlık bir odaydım camdan dışarı bakıyorum güneş içeri vuruyor yeşil çam ağacı gibi bir ağaç üzerinde tatlı sevimli küçük bir kuş bana kendini sevdiriyordu çok tatlıydı kuş.rüyayı gördüğüm gün o kuşun aynısını sokakta gördüm.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,