RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Alan Görmek

Rüyada yeşil alan görmek, çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin makam sahibi olacağına, helal rızık yiyeceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına alamet eder. Rüya sahibinin imanı yüksek bir kişi olduğu ve Allah korkusu taşıdığı bu nedenle de doğruluktan vazgeçmediği anlamına gelir.

Rüyada Yeşil Alan ve Deniz Görmek

Rüyayı gören kişinin engin bir dünyası olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin hayallerine giden yolda yılmadan aynı zamanda da hak yolunu da terk etmeden azimle ve kararlılıkla ilerlediğine rivayet edilir. Bolluk, bereket ve zenginlik içinde olmaya ve dürüstlükten vazgeçmeden yaşamaya yorulur.

Rüyada Geniş Yeşil Alan Görmek

Rüya sahibinin dinde ve ahlakta güzel ve olgun kimse olacağına, günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin rızkının geniş olacağına, bunun için her gün şükredeceğine ve helal lokma yiyeceğine tabir edilir.

Rüyada Büyük Yeşil Alan Görmek

Rüyada büyük yeşil alan görmekle, geniş yeşil alan görmek aynı anlama gelir. Rüya sahibinin alnını secdeden kaldırmayan, dini bütün ve inançlı kimse olduğuna dünya hayatını bu doğrultuda yaşadığına, aynı zamanda dini vecibelere de büyük zaman ayırdığına işaret eder.

Rüyada Yeşillik Görmek

Rüya sahibinin manevi duygularının çok baskın olduğuna, dine ve tasavvufa büyük önem verdiğine, kendini din işlerine yoğunlaştırdığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin Allah’ın emrettiği şekilde yaşamayı seçtiğine ve hayatını da bu yollarla kazandığına rivayet edilir.

Rüyada Çimen Görmek

Rüyayı gören kişinin çektiği zahmetin, sıkıntının ve çilenin biteceği anlamına gelir. Rüya sahibi rahata erecek, esenlik bulacak, maddi ve manevi gücü yakalayacak ve huzur içinde olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!