RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Ayakkabı Görmek

Rüyada yeşil ayakkabı görmek, kişinin dini vecibelerini yerine getirmek konusunda tembellik ettiğine ve harama el uzattığına yorumlanır. Yeşil ayakkabı giydiğini gören kişi manevi olarak sıkıntıya düşer ve depresyon geçirir. İtikat açısından zayıflandığına ve İslam kurallarına uygun yaşanmadığına da işaret eder. Rüyada yeşil ayakkabı gören kişi aynı zamanda söylediği bir yalandan ötürü ailesini zor duruma düşürür. İş açısından da yeşil ayakkabı giyen kişilerin yaşça kendilerinden büyük kişilerle bir ortaklığa gireceklerine delalet eder.

Rüyada Yeşil Ayakkabı Satın Almak

Rüyasında yeni bir yeşil ayakkabı satın alan kişi kötü günler geçirir. Ani ve olumsuz gelişmelerin kişinin hayatını alt üst edeceğine işarettir. Aynı zamanda evli kişilerin evlilik dışında bir ilişki yaşadıklarına da işaret eder. Yeni yeşil ayakkabı kişinin gayrimeşru bir evlat sahibi olacağının da habercisidir.

Rüyada Yeşil Ayakkabı Diktirmek

Kişinin eşi veya sevdiği insan tarafından terk edileceğine ve büyük bir acı çekeceğine yorumlanır. Ruhsal açıdan bunalıma girmeye ve işten güçten el etek çekmeye de tabir olur.

Rüyada Ayakkabı Görmek

Ayakkabı görmek genel anlamı ile sıkıntılara ve üzüntülere yorumlanır. Kişinin ani şekilde aldığı bir habere, kayıplara veya hastalıklara üzülmesi şeklinde yorumlanırken, pek çok sıkıntıya da işaret eder. Sarı ayakkabı görmek hastalığa, yeşil ayakkabı manevi olarak zayıf olmaya, siyah ayakkabı hastalık veya ölüm gibi acı haberlere, kırmızı ayakkabı görmek ahlaki bir çöküş yaşandığına işarettir. Bir tezgahta veya vitrinde görülen ayakkabı ise kişinin yeni bir işe gireceğini veya sektör değiştirip bambaşka bir iş alanına yöneleceğini tabir eder. Görülen ayakkabı mest türü ise bu o kişinin hac yolculuğuna çıkacağını işaret ettiğinden bu çeşit ayakkabı görmek hayırlıdır. Yaz mevsiminde görülen ayakkabı ise yolculuğa işaret ederken, kış mevsiminde görülen ayakkabı geçim zorlukları yaşanacağı ve iş konusunda beklentilerin karşılıksız kalacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yeşil Ayakkabı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. esra (25 Ocak 2016 saat: 08:11)

  Rüyamda küs olduğum arkadasim is yerine gelmiş ve çocuğunu da getirmiş birinin üstüne de yeşil birşey vardı çocuğun da ayağında yeşil ayakkabi vardı ve ruyada kendi kendime konuştum çocuk nekadar büyümüş diye bunun yorumu nedir acaba

 2. Hilal (15 Kasım 2015 saat: 14:38)

  Rüyamda hayır olsun tam ney hatırlamasada bir magazaya girdim. Ordan yeşil süet bi ayakkabı ördüm deneyecektim. Ama ayakkabıyı deneyemedım.daha sonra uyandım. bundan 1 gün öncesinde gördüğüm rüya ise şu idi. babamın iflas ettiğini duydum. Ama halimizden pek bişi değişmemişti. yine aynıydık kötüleşme olmadı durumumuzda sadece böyle bişi duydum. Ve üzüldüğümü hatırlıyorum. Yorumlarsanız cok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler

 3. Atabey (20 Ekim 2015 saat: 12:21)

  Ruamda cok sevdigim yesil ayakkabilarim ayagimdaydi bir denizin kenarinda arkadadim beni denize dusmekten kurtardi fakat ayagimdaki ayakkabilari da cikarip ayagimdan denize atti ben buna uzuldum . Bu ruyamin mutlaka bir anlami olduguna inaniyorum. Yorumlarsaniz çok sevinirim

 4. Irem (08 Eylül 2015 saat: 10:55)

  Rüyamda erkek Arkadaşımın kız kardeşiyle dans ediyorduk düğün dansı olur ya öğle daha sonra dansa erkek arkadaşımı kaldırıyordum Benim boyum onunkinden uzun olmuştu normalde değildir. Üzerimde yere kadar yeşil bir saten elbise vardı ayakkabılarımı da kapamıştı ayakkabılarımda yeşildi. Bir düğündeydik bunu biliyordum..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,