RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Bahçe Görmek

Rüyada yeşil bahçe görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili olarak kurduğu tüm hayallerin yakın bir zaman içinde çok büyük ve güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, bu sayede rüya sahibinin, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, zor işler üstlenip kolaylıkla üstesinden geleceğine ve çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok iyi, dürüst ve namuslu biri olmasından ötürü hem dünyada hem ahirette çok mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada Yeşil Bahçede Oturmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Rüyada Yeşil Bahçe İçinde Ev Görmek

Rüya sahibinin, çok iyi, dürüst ve ahlaklı biri olmasından ötürü çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük ve hayırlı işlere imza atıp yardıma muhtaç birçok kişiye el uzatacağına, bu sayede Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada Yeşil Bahçede Yürümek

Rüyayı gören kişinin, Allah’ın emirlerine uygun yaşadığı ve dini açıdan çok doğru bir kişiliğe sahip olduğu için istediği ve hayal etiği ne varsa hepsine zaman içinde sahip olacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine ve istediği noktaya geleceğine alamet eder.

Rüyada Yeşil Bahçede Gezmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, bu çalışma sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, etrafında yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edeceğine ve çok huzurlu bir ömür süreceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yeşil Bahçe Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. şura (02 Aralık 2014 saat: 03:50)

    ben ruyamda bir yemyesil bahcenin icindeyim..bir paatikayla asagi dogru iniliyo..sag tarafim iki uc metre kadar yuksek, sol tarafimda ovalik dumduz..ben nasil bi yerdeyim diye sasirarak yuruyorum.bi an soluma baktigimda dayimi goruyorum.dayim ustu kapali yan taraflari demirle cevrili ahirin onune yaslanmis ayakta duruyo..biraz daha yurudukten sonra yumusak daha once gormedigim dokunmadigim yesil bi bitkiyi elliyorum ve sasirarak elimi cekiyorum..patikadan asagi donuyorum orada fotografimi cekmek istiyorum fakat ekrani kendime dogru uzattigimda arkada tarafimdaki yesillik telefonumda kahveli sarili bi mermer seklinde cikiyo..sonra cok sasirarak uyaniyorum..
    tabirini cok merak ediyorum lutfen geri donun tesekkurler..

  2. irem (05 Haziran 2014 saat: 09:24)

    rüyamda aynadan 2 arkadaşımın benim hakkımda konuştuğunu görüyordum birisi kızıp yukarı çıkarken diğeri yanıma geliyordu sonra birlikte birinin çağırması üzerine dışarı çıkıyorduk dışarıda kocaman bir bahçe vardı. sağ tarafında çiçekler , ağaçlar, otlar ve daha bir sürü güzellik vardı. sol taraf da ise örümcekler ve onların ağları vardı. Arkadaşım hemen sağ tarafa doğru giderken ben birden sağ tarafa adımımı attım. Arkadaşım beni görüp ” Ne yapıyorsun?” dedi. Ben de sol taraftan gitmek istediğimi söyledim o beni ne kadar ikna etmeye çalışsa da sol tarafı ayağımı atıp bir örümcek ağını parçaladım bu sefer arkadaşım ”Ama cenk sağdan gitmeni isterdi” dedi bu sözleri duyunca hiç düşünmeksizin sol taraftan çıkıp sağa doru ilerledim. Bizi çağıran kişinin yanına gidecekken arkadaşım bana bir şey göstermek istediğini söyledi bahçede ki en büyük ve en güzel ağacın altındaki bir kaç parça dalı ve otu çekmeye başladı. altından çok güzel canlı kırmızı renginde küçük bir mantar çıktı arkadaşım ” Cenk bana onları ne kadar sevdiğini söylemişti” dedi mantara doğru yaklaşıp elimi uzatmak üzereydim ki arkadaşım ” dikkat et zehirlidir bir dokunuşta ölürsün” dedi gülümseyerek mantara daha çok yaklaştım neredeyse bir parmak mesafe kalmıştı aramızda kafamı mantardan uzaklaştırıp arkadaşıma tekrar gülümsedim ve tekrar mantara bakıp uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,