RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Boya Görmek

Rüyada yeşil boya görmek, ruh dinginliğine ve kişinin olumsuzluklar, üzüntüler ve kederler karşısında tevekkül içinde olduğuna, hayat yolunda başına gelen her şeyi vakarla karşıladığına alamet eder. Huzursuzlukların, aile içinde var olan fikir çatışmalarının çözümünü bulabilmek amacıyla konuşmalar yapılacağını, ortak kararlar alarak daha huzurlu, mutlu bir ev yaşantısı için seferber olunacağını işaret eder. İslami olarak da rüyayı gören kişinin maneviyatına yönelmeye başlayacağını, ibadetlerini yerine getirmediği için yaşadığı huzursuzluğu fark ederek namaza başlayacağını, dini bütün kişilerle komşuluk ve ahbaplık edeceğini, haram mala tenezzül etmeyeceği gibi, haksızlıklarla mücadele edecek şekilde yaşayacağını tabir eder. Kendisiyle barışık olan kişinin iş yaşantısında da herkese yardımcı olacağını, düşmanlarından kurtulacağını, borçlarını bitirerek refaha kavuşacağını ve dürüst, ilkeli bir yaşamı olacağını bildirir.

Rüyada Yeşil Boya Almak

Güzel niyetlere ve gerçekleşmesi kolay hedeflere sahip olan rüya sahibinin gittiği yolda ilerlemesi halinde tüm dileklerine kavuşacağını müjdeler. Bilek gücü ve alın teriyle çalışmanın neticesinde istenen eve, arabaya, mala, mülke ve zenginliğe kavuşacak olmaya, maddi olarak tatmin olunacağı gibi, manevi olarak da iyi hissedileceğine, gelecek yıllar için birikim yaparak daha rahat bir emeklilik dönemi elde edileceğine yorumlanır.

Rüyada Yeşil Boya Satmak

Herkese kucak açan, insanların yardım çağrılarına karşılık veren rüya sahibinin bol sevap işleyen biri olduğuna ve inancının sağlamlığına ifadedir. Sıkıntılardan, nazardan korunmak, başa gelecek belaları savuşturmak ve ibadetlerini yerine getirerek, yalandan kaçınarak örnek biri olunduğuna yorumlanır ve rüya sahibinin mevcut dertlerinin zamanla geçeceğine, kafasındaki kuşkulardan ve geleceğindeki belirsizliklerden de kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Yeşil Boya Görmenin Psikolojik Yorumu

Dinginlik arayışının, ruhsal açlığın ve tatmin olamamanın ifadesidir. Sahip olunan nesnelerin kişiyi mutlu etmediğine, içindeki boşluğu bir türlü dolduramadığına ve hayatındaki eksiklikler yüzünden sürekli düşündüğüne yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!