RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Çanta Görmek

Rüyada yeşil çanta görmek, kişinin kendisine amaç edindiğini ve aynı şekilde para kazanmak konusunda da hırs yaptığını, bu konuda sağlam adımlarla hareket ederken bazı yatırımlar yapmak nedeniyle para harcayacağı manasına gelir. İlkeli ve disiplinli şekilde gayret göstererek zafer elde etmek, başarılarına yenisini eklemek demektir. Sık sık yola çıkacak olmaya veya uzun bir tatile gidileceğine, bir süre yalnız kalarak yeni kararlar almış şekilde dönüleceğine alamet eder. Rüyasında yıpranmış yeşil çanta taktığını görenlerin maddi gelirlerinde eskiye oranla azalma olurken, ufak tefek sağlık problemleri nedeniyle istirahat edileceğine de yorumlanır. Yeşil bir çanta kaybetmek ise, yakın bir dostla veya tanıdıkla girişilen işte istenen hedefe ulaşmak konusunda başarısızlık yaşanacağına ve kişinin yeniden tek başına hareket ederek işlerini yoluna koyacağına ifade edilir.

Rüyada Yeşil Çanta Almak

Gelecek kaygısını ortadan kaldıracak yüklü bir para elde etmek, kazancını çoğaltmak, hedeflerine sorunsuzca ulaşmak ve çalışılan projelerde elde edilen başarılar sayesinde daha iyi imkanları olan bir işten teklif almak demektir. Ara verilmiş veya çıkan problemler nedeniyle ertelenmiş bir işin ya da eğitimin tamamlanacağına yorumlanır. Yaşanmış bir tartışmanın kişinin göstereceği anlayış ve hoşgörü sayesinde düzeleceğini bildirir.

Rüyada Yeşil Çanta Kaybetmek

Umutlara, hayallere bir süreliğine ara verip gerçeklere uygun şekilde yaşamak ve hareket etmek anlamına gelir. Kişinin maddi konularda yetersizlik yaşaması yüzünden ek işe gireceğine, ailesine parasal konularda destek çıkacağı için, harcamalarında tutumlu davranacağına, çıkılacak bir yolculuğu bir müddet daha ertelemeye alamettir. Rüyada yeşil çanta kaybedip bulmak ise tüm işlerin yoluna gireceği ve yeniden hayali kurulan hedefe doğru emin adımlarla ilerleyen rüya sahibinin bu süreçte elde ettiği tecrübelerden fayda göreceğine yorulur.

Rüyada Yeşil Çanta Görmenin Psikolojik Yorumu

Sürekli hareket halinde olmak, kendini güvende hissetmek adına para biriktirmek, riskleri göze almadan yaşayarak huzurlu hissetmek demektir. Kişinin kendisi ile barışık bir psikoloji içinde olması yüzünden yakın çevresiyle ilişkilerinin kalıcı ve sağlıklı olduğunu ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!