RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Ceviz Görmek

Rüyada yeşil ceviz görmek, helal olmayan yollardan kazanılan para anlamına gelir. Rüya sahibi, henüz olmamış bir ceviz görüyorsa haram para veya mal sahibi olur. Elde edilen bu kazanç helal olmadığından bereketli de olmayacaktır. Bir anda rüya sahibinin elinden uçup gidecektir. Bu nedenle kişinin maddi varlığı kısa sürede azalacaktır ve tekrar eski duruma geri dönülecektir.

Rüyada Yeşil Ceviz Kırmak

Rüyada yeşil ceviz kırmak, doğru yola dönüş demektir. Rüya sahibi yaptığı yanlış hareketlerin pişmanlığına varıp doğru yolda ilerlemeye başlar. Yaşanılacak bu değişiklik rüya sahibine de mutluluk getirecektir. Günahlarından arınmak için Allah’a yalvaracak, O’ndan af dileyecektir. Aynı zamanda rüyada yeşil ceviz kırmak hayırlı bir mala delalet eder.

Rüyada Yeşil Ceviz Toplamak

Rüyada yeşil ceviz topladığını gören kimse, manevi anlamda zenginleşir. Dini gereklerini yerine getiren, vatandaşlık görevlerini yapan bir kişiliğe sahip olacaktır. Yapacağı bu hareketler, onun manevi dünyasında güzel gelişmeler yaşamasını sağlayacaktır. Rüya sahibinin aile yaşantısında mutluluk hakim olacaktır. Bu mutluluğu bozmamak için her şey göze alınacaktır.

Rüyada Ceviz Görmek

Rüyada ceviz görmek, maddi açıdan rahatlamaya işaret eder. Rüya sahibi, maddiyatını artırmak, para kazanmak için bir uğraşa girecek ve helal yollardan kazancını artırmaya çalışacaktır. Rüyada ceviz görmek, bolluk anlamına gelir. Bu nedenle bol para kazanılacaktır. Kazançta ciddi bir artı görülecek, bu da yaşam standardının artmasına neden olacaktır.

Rüyada Yeşil Fındık Toplamak

Rüyada yeşil fındık görmek, iş hayatında yaşanacak olumsuz gelişmelere delalet eder. Rüya sahibi, işinde yaşayacağı tartışmalarla geleceğini tehlikeye atacaktır. Her an işten ayrılma korkusu ile yaşayacak ve kendisini yapması gereken şeylere veremeyecektir. Ancak rüya sahibi bu durumdan korkmamalıdır. Bu sıkıntılı süreç geçtikten sonra hem iş hayatında hem de aile hayatında sakinliğe erişecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: