RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Ceviz Görmek

Rüyada yeşil ceviz görmek, helal olmayan yollardan kazanılan para anlamına gelir. Rüya sahibi, henüz olmamış bir ceviz görüyorsa haram para veya mal sahibi olur. Elde edilen bu kazanç helal olmadığından bereketli de olmayacaktır. Bir anda rüya sahibinin elinden uçup gidecektir. Bu nedenle kişinin maddi varlığı kısa sürede azalacaktır ve tekrar eski duruma geri dönülecektir.

Rüyada Yeşil Ceviz Kırmak

Rüyada yeşil ceviz kırmak, doğru yola dönüş demektir. Rüya sahibi yaptığı yanlış hareketlerin pişmanlığına varıp doğru yolda ilerlemeye başlar. Yaşanılacak bu değişiklik rüya sahibine de mutluluk getirecektir. Günahlarından arınmak için Allah’a yalvaracak, O’ndan af dileyecektir. Aynı zamanda rüyada yeşil ceviz kırmak hayırlı bir mala delalet eder.

Rüyada Yeşil Ceviz Toplamak

Rüyada yeşil ceviz topladığını gören kimse, manevi anlamda zenginleşir. Dini gereklerini yerine getiren, vatandaşlık görevlerini yapan bir kişiliğe sahip olacaktır. Yapacağı bu hareketler, onun manevi dünyasında güzel gelişmeler yaşamasını sağlayacaktır. Rüya sahibinin aile yaşantısında mutluluk hakim olacaktır. Bu mutluluğu bozmamak için her şey göze alınacaktır.

Rüyada Ceviz Görmek

Rüyada ceviz görmek, maddi açıdan rahatlamaya işaret eder. Rüya sahibi, maddiyatını artırmak, para kazanmak için bir uğraşa girecek ve helal yollardan kazancını artırmaya çalışacaktır. Rüyada ceviz görmek, bolluk anlamına gelir. Bu nedenle bol para kazanılacaktır. Kazançta ciddi bir artı görülecek, bu da yaşam standardının artmasına neden olacaktır.

Rüyada Yeşil Fındık Toplamak

Rüyada yeşil fındık görmek, iş hayatında yaşanacak olumsuz gelişmelere delalet eder. Rüya sahibi, işinde yaşayacağı tartışmalarla geleceğini tehlikeye atacaktır. Her an işten ayrılma korkusu ile yaşayacak ve kendisini yapması gereken şeylere veremeyecektir. Ancak rüya sahibi bu durumdan korkmamalıdır. Bu sıkıntılı süreç geçtikten sonra hem iş hayatında hem de aile hayatında sakinliğe erişecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yeşil Ceviz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Şükriye (15 Ekim 2014 saat: 04:11)

    Anlamadım en başta evde kardeşim ile uyuyorum. Sonra köye yabancı bir kız getirip evlenmeye çalıştığı kız olduğunu düşünüyorum. Bir bakıyorum benim kardeşimin annemin ve amcamın eşinin elinde ağır valizlerle birbirimize yardimci olarak köyden anayolu indirmeye çalışıyoruz. O sırada dayım dolmuşuyla önümüzden köyden anayolu geçiyor. Seviniyoruz beklemeyecez diyoruz. Sonra köyümüzdeki suyun kenarında bekliyoruz ve orda düşmüş olan cevizleri görüyorum. Yanımızda küçük bir çocuk var kimdi hatırlamıyorum ama tanıdıktı. Ona cevizleri topla sana kirayim diyorum ama o sırada ya suya düşerse diye korkuyorum kendim toplamaya başlıyorum. Toplarken elimin üstüne yengeç geliyor onu tutup atıyorum bakıyorum birtane daha onu atmaya çalışırken küçük büyük bir kaçtane kolumun üstünden elbisemin içine girmeye çalışıyor. Annem yengem almaya çalışıyor. Bakıyorlar isiracak gibiler ve sayıları çok sen en iyisi git elbiseyi çıkar o zaman onlarda düşer diyorlar elbisemin kolunu tutmuşum o esnada Yengeç lerin içinde bir akrep olduğunu farkediyorum korkup uyanıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,