RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Çiçek Görmek

Rüyada yeşil çiçek görmek, psikolojik olarak kişinin çok huzurlu bir döneme gireceğini, manevi olarak büyük bir rahatlama yaşayacağını ve kendisini bu süreç boyunca ilim irfan konularında eğitmeye adayacağına, hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına işaret eder. Evin içinde görülen yeşil çiçek aile üyelerinin her zaman birlikte hareket ettiklerini, ev içinde saygı ve hürmetin her zaman sürdüğünü ve kuvvetli aile bağlarının olduğunu tabir eder. İşyerinde görülen yeşil çiçek ise, severek yapılan bir mesleğe sahip olunacağına müjde verir ve kişinin bulunduğu mevkiden daha yukarılara çıkma fırsatı elde etmesine de yorumlanır. İslami açıdan yeşil çiçek cennet vaadidir ve kişinin yaşam şekli ile Allah’ın sevdiği kulları arasında olduğuna, ahirette cennet kapılarının ona açık olduğuna işarettir.

Rüyada Kurumuş Çiçek Görmek

Kurumuş çiçek hastalığa ve kötü şansa, kişinin rızkının azalıp, kısmetlerinin de yok olacağına işarettir. Evin içinde görülen kurumuş çiçek uğursuzluk olarak nitelendirilir ve ev halkının başına gelecek kötü bir olaya işarettir. Bela ve musibetlerin artacağına, kişinin huzurunu kaçıracak pek çok olayın gerçekleşeceğine ve hayatın kontrolden çıkacağına, gün günden daha da kötüye gideceğine tabir edilir.

Rüyada Çiçek Görmek

Çiçek görmek güzel bir habere ve müjdeye yorumlanır. Canlı ve yeşil bir çiçek güzel bir aileye sahip olunacağına, bekarlar için de kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine, evliler için de çok sayıda çocuk sahibi olacaklarına yorumlanır. Kurumuş çiçek hastalık ve üzüntü işaretidir ve hayra yorulmaz.

Rüyada Yeşil Çiçek Görmenin Psikolojik Tabiri

Yeşil çiçek kişinin umutlarını ve gelecekten beklentilerini simgeler. Yaşamı için mücadele eden ve yoktan var eden kişilerin hayallerini temsil eden rüya, güzel bir hayata duyulan özlemin de yansımasıdır. Barışçıl ve iyi kalpli biri olunduğuna, çevresi tarafından sevilip sayılan bir kişiliğe de vurgu yapan rüya, yardımseverlik sembolü olarak da nitelendirilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yeşil Çiçek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. rabihan (12 Ekim 2016 saat: 17:39)

  iyi ve güzel günler dilerim.
  ben rüyamda dev çiçeği kucağıma alıyorum kökleriyle.hep yerinde kalıyor canı sıkılıyordur diye kucağmda gezdiriyorum konuşan çiçek gezdirirken sohbet ediyoruz bir yerde yorulup bırakıyorum o benden geri götürmemi istememiş kendisi yerine dönmüş.şaşırıyorum uzak yere nasıl dönüyor diye.tek başına otobüsle dönmüş.dürüs ve isteklerini söyleyemeyen kendisi yapan çiçekmiş.onu ararken bana birisi söylüyor.sonra ben dönüp onu arıyorum.bir eve gidiyorum evin bahçe tarafına geçiyorum.uzaktan tanıdığım gerçeke tekerlekli sandelyede yaşayan bir dostuma yemeğe davetliymişim bahçede masa üzerinde yemekler var masada oturan tanıdıklar var bana bu dost kişi geciktin biraz diyor.ben de çiçeği aradğımı söylemiyorum ama bahçede başımı sola çevirdiğimde o çiçek benden önce gelmiş.sen nezaman geldn diyorum.bu dost kişi ayakta spasağlam dolaştığını görüyorum.evini tanıtıyor bana işte ben burada yaşıyorum bahçem burası diye gezdiriyor evini bana.sonra uyanıyorum.butür rüya hiç görmemiştim yorum rica ediyorum.buarada çiçek kucağımda mutlu köküne bakıyorum topraklı yani kucağımda yaşar kökü duruyor onu mutlu edeyim diye dolaştırıyorum.ona hep aynı yerde kalmak yaşamak sıkıcı olmuyormu diye sormayı düşünüyorum sormuyorum vazgeçiyorum.

 2. Muhsin (28 Haziran 2016 saat: 01:31)

  Rüyamda benim camımda bulunan çiçeğin yyeşerek kocaman ve yemyeşil olduğunu ayrıca yanında sarmaşıkmı yada fasülyrmi tam hatırlamıyorum ama çok güzel ve gör bir bitkininde yanında yeşerdiğini gördüm daha sonra kim olduğunu bilmediğim biri saksının içindeki çiçeği kökünden çıkardığını gördüm onun için göbreli bir toprak hazırladı çiçeğin gövdesi bir ağaç gibi kalınlaşmıştı tam tekrar yerine yerleştireceği zaman uyandım.

 3. Ozlem (06 Şubat 2016 saat: 14:31)

  Rüyamda annemin bahçesinde çok güzel hiç daha önce gormedigim cicekler gördüm kokuyor mu bakayım dedim kokladim çok güzel kokuyordu yeşil ve sarı çiçeklerdi anneme çok güzel dedim oda bana ankaradan aldığını soyledibende keşke tohumu olsa bende diken dedim icimden

 4. zeliha (26 Nisan 2015 saat: 22:10)

  Rüyamda kendi ailem birlikteyim.abim evine koyu mavi renkte köşe takımı koltuk alıyormuş.o sırada küs olduğum yigenim beliriyor ve nasıl bir hediye alabilirim diyor ve benim annem halıyı kaldırıp altından yesil renkli bir çiçek alabilecegini gösteriyor.konuşmadan yigenime çicegi gösteriyor.teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,