RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Çiçek Görmek

Rüyada yeşil çiçek görmek, psikolojik olarak kişinin çok huzurlu bir döneme gireceğini, manevi olarak büyük bir rahatlama yaşayacağını ve kendisini bu süreç boyunca ilim irfan konularında eğitmeye adayacağına, hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına işaret eder. Evin içinde görülen yeşil çiçek aile üyelerinin her zaman birlikte hareket ettiklerini, ev içinde saygı ve hürmetin her zaman sürdüğünü ve kuvvetli aile bağlarının olduğunu tabir eder. İşyerinde görülen yeşil çiçek ise, severek yapılan bir mesleğe sahip olunacağına müjde verir ve kişinin bulunduğu mevkiden daha yukarılara çıkma fırsatı elde etmesine de yorumlanır. İslami açıdan yeşil çiçek cennet vaadidir ve kişinin yaşam şekli ile Allah’ın sevdiği kulları arasında olduğuna, ahirette cennet kapılarının ona açık olduğuna işarettir.

Rüyada Kurumuş Çiçek Görmek

Kurumuş çiçek hastalığa ve kötü şansa, kişinin rızkının azalıp, kısmetlerinin de yok olacağına işarettir. Evin içinde görülen kurumuş çiçek uğursuzluk olarak nitelendirilir ve ev halkının başına gelecek kötü bir olaya işarettir. Bela ve musibetlerin artacağına, kişinin huzurunu kaçıracak pek çok olayın gerçekleşeceğine ve hayatın kontrolden çıkacağına, gün günden daha da kötüye gideceğine tabir edilir.

Rüyada Çiçek Görmek

Çiçek görmek güzel bir habere ve müjdeye yorumlanır. Canlı ve yeşil bir çiçek güzel bir aileye sahip olunacağına, bekarlar için de kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine, evliler için de çok sayıda çocuk sahibi olacaklarına yorumlanır. Kurumuş çiçek hastalık ve üzüntü işaretidir ve hayra yorulmaz.

Rüyada Yeşil Çiçek Görmenin Psikolojik Tabiri

Yeşil çiçek kişinin umutlarını ve gelecekten beklentilerini simgeler. Yaşamı için mücadele eden ve yoktan var eden kişilerin hayallerini temsil eden rüya, güzel bir hayata duyulan özlemin de yansımasıdır. Barışçıl ve iyi kalpli biri olunduğuna, çevresi tarafından sevilip sayılan bir kişiliğe de vurgu yapan rüya, yardımseverlik sembolü olarak da nitelendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!