RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Çimen Görmek

Rüyada yeşil çimen görmek, bozuk olan işlerinizin düzene gireceğine, mutlu, huzurlu ve sakin bir hayat süreceğinize delalet eder. Rüyada görülen yeşil çimen çoğu zaman bolluğa, berekete, menfaat elde edilecek işlere ve dini inancınızın kuvvetli olduğuna işaret eder. Gördüğünüz yeşil çimenin kapladığı alanın büyüklüğüne göre de yorumlanan yeşil çimen rüyasında ne kadar büyük bir alanı yeşil olarak görürseniz o kazancınızın o kadar büyük olacağına, küçük bir alan görmek ise kazancınızın küçük olacağına alamet etmektedir.

Rüyada Yeşil Çayır Görmek

Rüyada yeşil çayır görmek, rüyayı gören kişinin temiz kalpli ve inancı kuvvetli biri olduğuna, İslamiyet’in esaslarını yerine getiren ve günah işlemekten korkan bir kişiliğe sahip olduğuna işarettir.  Rüyada kendinizi yeşillik ve çiçeklerle kaplı bir çayırda görmeniz aynı zamanda çok çalışarak büyük kazançlar elde edeceğinize de yorumlanmaktadır. Kimi zaman zahmet etmeden kazanılacak paraya, çok emek sarf etmeden makam ve mevki sahibi olmaya da delalet etmektedir.

Rüyada Yeşil Alan Görmek

Rüyada yeşil alan görmek, kişinin dünya nimetlerinin artacağına, istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına, kalan ömrünü ise huzurlu bir şekilde geçireceğine delalet eder. Rüyanızda gördüğünüz yeşil alan çoğu zaman dünya ve ahiretteki saadetinize, Müslümanlık sayesinde ilim öğrenmeye de yorumlanmaktadır.

Rüyada Çim Ektiğini Görmek

Rüyada kişinin çim ektiğini görmesi, ömrü boyunca sağlık problemi yaşamadan ve sıkıntı çekmeden bir hayat geçireceğine, çalışmaları ve emeklerinin karşılığını alarak bol kazanç elde edip, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına delalet eder. Rüyasında kendi bahçesine çim ektiğini gören kişi memuriyet hayatında başarılı olacak demektir. Ticaretle uğraşan kişi için ise rüyada çim ekmek bol kazanç elde etmeye işarettir. Bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada çim ekmek, unuttuğunuz bazı duygularınızın içinizde tekrar yeşereceğine, eski zamanlarda yaşanan şeylere duyulan özlemin hala bastırılamadığına yorumlamaktadırlar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yeşil Çimen Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. katibe omuk (19 Ocak 2016 saat: 13:46)

  eselamu aleyküm,rüyamda her yerin beyaz karla kaplı olduğunu gördüm sonra çok büyük olmayan bir daağında karla kaplı olduğunu gördüm sonra dağın çok küçük bir kısmın yeşil çimle kaplı olduuğunu ve o çimin ateşle yandığını ama o çimin yandığı halde sararmadığını gördüm sonra o ateşi karla söndürdüğümü gördüm sonra bir oh şükür allaha ki söndü dediğimi gördüm.anlamını sabırsızlıkla bekliyorum şimdiden tşk allah razı olsun…

 2. Mehmet can (07 Eylül 2015 saat: 10:55)

  Rüyamda kendimi bi anda genelevde buluyorum tek basimayim beni içeri almiyorlar gelen giriyo gelen giriyo ben bakıyorum sadece sonra bi evin catisindayiz etradimda 15 20 kişi hepsi tanıdık karşıdaki dağlık alanda bi traktör römork u var onun içinde ilişkiye giriyorlar sıra sıra herkes gidiyo ben bakıyorum sadece kadının belden aşağısı çıplak yorumlarmisiniz

 3. Munewer (28 Haziran 2015 saat: 03:11)

  Ruyamda iki kisi bir yesil alanda ayakta durup bana bir kapagi acmami soylutor kapagin ustunde biraz toprak var bu topragi kendileri elleriyle acip bana orada bulunan kapagi acmami soyleuyorlar kapagin altindaki senin diye benle konusuyorlar vede bu ruya tekrar tekrar 5 6 defa gordum

 4. lobiya (15 Şubat 2015 saat: 21:17)

  Rüyamda üç bir canavarla savaşıyordum,bu arada çim sahada labirent gibi bir yerin ortasındaydım.Üç tane çocuk bana talıpmiş fakat ben yüz vermiyomuşum.İçlerinden sarışın olanı benı yaklaştı ve dudağımdan öptü ve ağzıma ağzından bir balık vermeye çalıştı güya daha önce ben onu ona onu koruması için vermişim şimdi de o beni canavardan korumak için onu bana veriyor.Ben istemedim tabi.Taliplerimin hiçbirini o da dahil olmak üzere istemiyordum da.O arada ben sahanın etrafında hızlıca koşmaya başladım o da benim etrafımda koşmaya beni yakalamaya çalışıyordu tabi ben daha da hızlanıyordum.sonrasında hepimiz kaçıyoruz canavardan o ara kaçarken yolda ki küçük temiz su akıntılarından akan temiz suyu elimin tek hareketiyle hareket ettirerek canavarı boğazlayıp yere seriyorum ve savaş bitiyor.Sonun da da göğe doğru tek başıma yükseliyorum ve kanatlarım beyaz elbisemle kırların üzerinden uçuyorum.bu arada uçarken elimi üzerine götürdğm hangi kır varsa yemyeşil oluyor bu kırlar da canavarın yakıp yıktığı kırlarmış.Ben yeniden canlandırıyormuşum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,