RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Dağ Görmek

Rüyada yeşil dağ görmek, kudret sahibi olmak, hayırlı işler yapmak, ismini insanların kalbine kazımak ve güzel amellerde bulunmak suretiyle ahiret hayatına da yatırım yapmak anlamına gelir. Her türlü hayrı işaret eden rüya, kişi için çok güzel bir geleceğin de habercisidir. İsteklerin, duaların kabul olmasıyla beraber, kişi için yepyeni bir yaşamın başlayacağına, bundan sonraki zamanlarda güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine de tabir edilir. Kişinin atalarından kalan, manevi değeri çok büyük bir mirasın başına geçeceğini bildirir. Hak edilmiş şan ve şöhreti, kişiyi gelecekte zenginleştirecek başarıları, rüya sahibinin kendisini mutlu hissettirecek her türlü olaya ve habere yorumlanır. Rızkın devamlılığını sağlamanın ve bol kısmetin de habercisi olan rüya, önemli mevkilerde bulunmanın, yetkili biri olmanın da ifadesidir.

Rüyada Yeşil Dağa Tırmanmak

Başarı için zirveye göz diken rüya sahibinin her adımıyla biraz daha hedeflerine yaklaşacağını, şımarmadan ve kibirlenmeden yoluna devam etmesi halinde tüm isteklerinin gerçekleşeceğini işaret eder. Ağır başlı biri olarak her konuda söz hakkı alınacağını, olgun kişiliği ile ailesine ve yakın çevresindeki kimselere de örnek teşkil edeceğine alamettir. İyi bir ahlakın, terbiyeli davranışların, yoluna baş koyulan amaçların da delaletidir.

Rüyada Yeşil Dağ Resmi Yapmak

Beklenen başarının henüz gerçekleşmeyeceğini ve kişinin yoluna devam etmek konusunda kararlılık göstermesi gerektiğini ifade eder. İnanç konusunda yapacağı araştırmalar ve okumalar neticesinde kişinin daha güçlü olacağını, farklı bakış açıları geliştireceğini, aile hayatını herkesten gizleyeceğini ve mütevazi davranışları ile her zaman saygı göreceğini bildirir.

Rüyada Yeşil Dağ Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendi içinde barışık olmak, dünyaya katkıda bulunmak için çabalamak, güçsüzlerin ve haksızlığa uğrayanların yanında olmak istemek demektir. Kişinin bencillikten uzak, başka canlıların ve yaşamların varlığına saygı duyan biri olarak hayatını idame ettirdiğini de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!