RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Deniz Görmek

Rüyada yeşil deniz görmek, eğer deniz berrak ve temiz ise çok hayırlı haberlere ve gelişmelere yorulur. Yeşil denize giren kişilerin ahiret hayatları güzel olur ve İslami olarak da rüya sahibinin sevabı bol bir kimse olduğuna işaret eder. Sakin bir yeşil deniz kişinin bereketli bir çalışma hayatına sahip olacağını ve rızkında da her daim bir artış olacağını simgeler. Etrafı ormanla çevrili, sakin, dalgasız bir yeşil deniz görmek ise kişi için mutlu bir evlilik, aile içinde saadet dolu zamanlar anlamına gelir. Maddi ferahlık müjdesi de veren rüya, borçları olanların kurtulacağını, yeni bir ev ya da taşınmaz satın alınıp, yepyeni bir hayata başlanacağını, doğru yatırımlar sayesinde maddi kazanç elde ederek daha da varlıklı bir hayata adım atılacağını da müjdeler.

Rüyada Yosunlu Yeşil Deniz Görmek

Kişinin rahata ermesi için halletmesi gereken sorunlar olduğuna ve önüne çıkan engelleri aşmadan, arzu ettiği mutlu günlere kavuşamayacağına delalettir. Yosunlu yeşil deniz kişi için sonucu güzel olacak sıkıntılara alamet eder ve çekilen sıkıntıların karşısında sabırla hareket edilmesine, yılmadan, azimli ve kararlı bir şekilde yoluna devam etmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Yeşil Denizde Yüzmek

Yeşil, temiz ve dalgası olmayan bir denizde yüzen kişinin her isteği yerine gelir. Hem rüya sahibinin, hem de yakın çevresinin rahat, huzurlu ve maddi anlamda da son derece konforlu bir hayata kavuşacaklarını müjdeler. Rüyada yeşil denizde yüzen kişinin etrafında da kendisi gibi zengin ve iyi kalpli kişiler olur. Aile saadeti, mutlu bir yuva ve ikili ilişkilerde uzun sürecek bir aşkın da delaletidir.

Rüyada Yeşil Deniz Görmenin Psikolojik Tabiri

Rahatlama ihtiyacı içinde olunduğuna ve kişinin hayatını çevreleyen sorunlarla baş etmekten yorulduğuna işaret eder. Yeşil deniz görmek, geleceğe umutla bakmak isteyişin de sembolüdür. Umudun, hayallerin ve arzu edilen bir yaşamın rüyada ortaya çıkan sembolik anlatımıdır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deniz ile ilgili ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Deniz Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Yeşil Deniz Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Zehra Ka (03 Aralık 2016 saat: 21:17)

  Rüyamda kendimi ve sevgilimi trenle seyahat ettiğimi,ve pencereden dişari baktiğimizda mavi bir sakin deniz sonra yeşil berrak deniz son olarakta kahve rengi bulanik dere/deniz gibi bişey görüyormuşuk,sevgilimin yüzü durgundu ve hafifce gülümsüyordu,3 tür denizi geçtikten sonra ormanlik gibi bir yere girmişik..
  Teşekkür ederim

 2. ilsu (20 Mart 2016 saat: 12:28)

  Rüyamda uzun zamandır gitmediğim yelken klübüne gitmiştim. Botta otururken geriniyordum. Birden denize düştüm ve batmaya başladım. Batarken panik olmamıştım. Denizin altında gözlerim açıktı ve denizin altı huzur verici bir yeşildi. Sonra tekrar su üstüne çıktım.

 3. gamze (02 Mayıs 2015 saat: 08:17)

  Yeni bir ev almak için ev bakmaya gidiyorum tek kalacağın bi ev olacak bu
  Baktığım evde pencere göle sıfır penceryi açtığımda suyun yarısı mavi yarısndan çoğu ise yemyeşildi . Sonra üzerimë sıçradı sicrası 5 6 damlası daha sonra bi anda üzerime kuş pisledigini farkettim 8 tanedir ama temizlemedim

 4. banu (09 Mart 2015 saat: 06:51)

  Rüyamda sahilde yürüyordum. Daha sonra tekneye binmek istedik. Iki farklı farklı tekne vardı biri ucuz ve kalabalık diğeri ise şık rahat ve pahalı. Önce pahalı ve rahat olan tekneye bindik. Bu teknenin olduğu taraf biraz dalgalıydı. Sonra ben vazgeçtim. Diğer taraftaki tekneye bindim çok kalabalıktı. Pahalı teknenin tarafındaki Deniz yeşil rengine dönük bir maviydi ve dalgalıydı.bindiğim teknenin tarafı ise sakin güneşli mavi bi denizdi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,