RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Domates Görmek

Rüyada yeşil domates görmek, henüz olgunlaşmamış bir beklentiye ve kişinin aceleci tavırlarına işaret eder. Yeşil domates, hayali kurulan her şeyin zamanı olduğuna ve kişinin sabır gösterip beklemesi gerektiğine delalettir. Çekilen sıkıntıların geçici olduğuna, emeklerin boşa gitmeyeceğine ve kişinin her türlü arzusunun yerine geleceği, güzel bir hayata sahip olacağına yorumlanır. Bekar kişiler için yeşil domates görmek, sevimsiz, ayakları yere basmayan, ağzından çıkanı kulağı duymayan, kaba biri ile tanışmaya işaret eder. Evli kişiler için aile içinde güvensizlik olduğuna ve kişilerin birbirlerine yeteri kadar anlayışlı, ilgili davranmadığına tabir edilir.

Rüyada Yeşil Domates Yemek

Haram mala veya para kazanan kişilere, başkalarının sırtından geçinmeye ve sorumluluklarını başkalarına atmaya, İslami olarak dini önemsemeyen ve inancı olmayan kişilere işaret eder. Yeşil domates yemek ciddi bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına ve ömür boyu bazı sağlık problemleri nedeni ile hayat kalitesinin düşeceğine delalet eder. İş hayatı için ise kararsızlık yaşanacağına, kişinin hiçbir konuda doğru adımlar atamayıp kendisini zora sokacağına da işarettir.

Rüyada Yeşil Domates Almak

Pazardan yeşil domates aldığını gören kimsenin özel hayatı ile ilgili sıkıntılar söz konusu olur. Aceleci ve sabırsız tavırlar nedeni ile fikir çatışmalarının yaşanacağına tabir edilir. İş yaşamında ise kişinin ticarete atılmak için uygun ortam ve şartları henüz sağlayamadığından dolayı sabretmesi gerektiği konusunda uyarı mahiyetindedir. Maddi konularda da henüz refaha erilemeyeceğini, zamana ihtiyaç olduğunu ve kişinin daha sonra çok daha iyi bir hayata sahip olacağını delalet eder.

Rüyada Yeşil Domates Görmenin Psikolojik Tabiri

Yeşil domates kişiliğin henüz oturmadığını veya kişinin ruhsal açıdan çok değişken olduğunu belirtir. Melankolik kişilerde, aynı zamanda histerik davranışlar gösterenlerde oldukça sık görülen rüyalardan biridir. Yeşil domates, kişinin detaylı düşünmeden hareket ettiğini ve başını sürekli olarak derde soktuğunu da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yeşil Domates Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. şermin (18 Mart 2015 saat: 14:02)

    Merhaba rüyamda bir erkekle tartıştığımı gördüm ve amcamın dükkanına kıvılcım ateşi düştüğü haberi aldık ve koştum o sırada bir kız arkadaşım yeşil domates bana verdi ve yedim bir baktım kalabalık var kalabalıkta kömür taşlar ve biri bana şeyh torununa böyle yaparsan başına bunlar gelir dedi bende o şeyh torunuysa bende Hz Muhammed (s.a.v)ummetindenim dedim ve uyandım halada etkisindeyim bu ne acaba yorumu nedir bu ruyanın

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,