RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Duvar Görmek

Rüyada yeşil duvar görmek, bir engelin aslında kişiyi yanlış yoldan alıkoyacağı için hayırlı görülmesi gerektiğinin altını çizer. Olumsuz neticelenecek bir işe daha başından girmeyecek olan rüya sahibinin ön görüsünün yüksekliği sayesinde kendisini tehlikelerden uzak tutmayı başarabileceğini, bu sayede yatırımlarını da boşa yapmayarak para kaybına müsaade etmeyeceğine yorumlanır. Kişiye gam veren, kederlenmesine, üzüntüden uykularının kaçmasına vesile olan bir işin, kendiliğinden çözülmeye başlayacağına ancak hala zamanı olduğuna da vurgu yapar. Yeşil duvar genellikle maneviyatın eksikliğine gönderme yaptığı için, olaylara bakış açısını değiştirecek olmanın kişiyi çok daha mutlu kılacağını, maddi beklentilerin aza indirgenmesinin de yaşanacak hayal kırıklığını yok edeceğini ifade eder. Evlenme niyeti içinde olanların ilk başlarda ailelerle yaşanacak bir sıkıntı yüzünden canları sıkılsa da zamanla bu problemlerin aşılacağını, ilerleyen zamanlarda herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadan dünya evine gireceklerini tabir eder.

Rüyada Yeşil Duvar Örmek

Kendine yeşil tuğlalardan duvar örmek, manevi dünyasını korumak adına çevresindeki insanları aza indirecek olan rüya sahibinin yepyeni bir yola gireceğini, bu yolda bazı fedakârlıklarda bulunacağı gibi, maddi imkanlarını da seferber edeceğini işaret eder. Zorlukların üstesinden gelmek için kendi hayatında değişiklikler yapmak, düşünce sistemini yenilemek, kendi aklıyla hareket ederek sonuca en etkili şekilde ulaşmak manasına gelir.

Rüyada Yeşil Duvardan Atlamak

Bir mertebeye erişmek, bir engeli aşmak ve yeni bir başlangıç yapmak demektir. Hayırlı kapılar açacak olan rüya sahibinin keyifli günler geçireceğini, bundan sonraki zamanlarında prensipli çalışmalar yapacağını ve ilkelerinden asla taviz vermeyeceğini bildirir. İş alanında kendi bildiğini okuyan, bağımsızlığına düşkün bir yöneticiyle çalışmak manasına da gelir.

Rüyada Yeşil Duvar Görmenin Psikolojik Yorumu

Hiçbir şeyi kafasına takmayan, sorunları ile dahi eğlenebilen, pozitif düşünce gücüne inanan kişileri sembolize eder. Rüya sahibinin moralini her zaman sağlam tutmak adına düşüncelerini güçlendirdiğini de tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!