RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Yeşil Elbise Giymek

Rüyada yeşil elbise giymek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında ne kadar isteği ve dileği varsa yerine geleceğine, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine alamet edilir.

Rüyada Yeşil Renkli Elbise Görmek

Rüyada yeşil renkli elbise görmek, rüya sahibinin, iş hayatında çok uzun zamandan beri olmak istediği yere kendi çabaları ile en kısa zamanda ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Yeşil Elbiseler Görmek

Rüyada yeşil elbiseler görmek, göğsünde taşıdığı iman kuvveti sayesinde tüm sıkıntıları ve zorlukları kolayca aştığına, dini vecibelerini yerine getirirken ne kadar hasta ya da yorgun olursa olsun kendine geldiğine ve sıkıntılarından kurtulduğuna işaret edilir.

Rüyada Yeşil Elbise Dikmek

Rüyada yeşil elbise dikmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatına ve sosyal hayatında yanlış giden her ne varsa düzeleceğine, sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına ve rüya sahibinin beden olarak rahata ermesinden ötürü iş hayatındaki maddi sıkıntıların da tek tek çözüme kavuşacağına delalet edilir.

Rüyada Yeşil Elbise Satın Almak

Rüyada yeşil elbise satın almak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaptığı yatırımların çok hayırlı ve güzel şeylere vesile olacağına ve büyük paralar kazanıp yardıma muhtaç insanlara da yardım edeceğine işaret edilir.

Rüyada Yeşil Elbise Satmak

Rüyada yeşil elbise satmak, rüya sahibinin, çok iyi ve hayırlı bir işi gerçekleştirmek amacı ile çok büyük sıkıntılara rağmen uzun bir yolculuğa çıkacağına ve bu yolculuk sırasında huzurlu ve mutlu bir kişi olmaktan ötürü çok şükredeceğine tabir edilir.  Aynı zamanda, aile hayatında eşler arasındaki sevginin günden güne artacağına alamet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!