RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Elbise Görmek

Rüyada yeşil elbise görmek, rüya sahibinin güzel hal ve hareketleri sayesinde çevresi tarafından çok sayılan ve sevilen bir kimse olmayı başaracağına, insanlar arasında iyi anılır olacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, sayılacağına ve sevileceğine rivayet edilir.

Hak yolundan ayrılmayan, hayır işlerinden geri kalmayan, inancını saptırmadan ve hakkını vererek yaşayan bir kimsenin varlığı ile açıklanır. Allah katında makbul olan işlere girmeye ve doğruluktan hiçbir koşulda ayrılmamaya alamet eder.

Rüyada Yeşil Elbise Giyen Birini Görmek

Hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin çevresi ile ağız tadı, uyum, hoş muhabbet ve iyi geçim içinde olacağına, dinde ve ahlakta güzelleşip olgunlaşacağına, Allah için gerçekleştirdiği takvaların ona ulaşacağına ve rüya sahibinin iki cihan için de güzel işler yağacağına işaret eder.

Rüyada Yeşil Elbise Giyen Kadın Görmek

İlim, irfan, merhamet ve iman sahibi bir kadının varlığına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında kendisi için hayır getirecek, mutlu ve başarılı olmasına vesile olacak, üzerinden hayır dualarını eksik etmeyecek ve aldığı her kararda arkasında duracak bir kadının olacağı anlamına gelir.

Rüyada Yeşil Elbise Hediye Almak

Rüyayı gören kişinin ettiği duaların kabul olacağına, hataları için ettiği tövbelerin de Allah katında yerini bulacağına delalet eder. Güzel günler yaşamaya, zorlukları yenmeye, hastalıkları atlatmaya, isabetli adımlar atıp, mutluluğa ve hayra kavuşmaya alamet eder.

Rüyada Yeşil Renk Görmek

Güç, kudret ve makam sahibi olmaya, alim kimselerin yolunu tutmaya, Allah katında sevap olan işler yapmaya, helal rızık elde etmeye ve doğru yollardan ayrılmadan mal varlığı edinmeye yorulur. Rüyada yeşil renk gören kişi, dünya hayatından çok ahiret hayatı için çabalayan kimse olarak tasvir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yeşil Elbise Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. özlem (17 Mart 2014 saat: 21:56)

  bi arabadaydım yanımda biri vardı ve kim olduğunu hatırlamıyorum
  ama arabayı ben kullanmıyordum.
  daha sonra ormanlık bir yola girdim ve renk renk böğürtlenleri topladım
  daha sonra bi mağazaya girdim türlü çeşit parfümler vardı ve bi tanesini kokladım kokusu çok güzeldi tazgahtaki kadın fiyatını söyledi bende offf çok pahalıymış dedim ve parfümü yerine bıraktım ama kokusu çok güzeldi ve daha sonra uyandım.

 2. özlem (17 Mart 2014 saat: 21:53)

  rüyamda bir mağazaydım ve iki adat erkek kazağı bakıyordum birisi yeşil diğeri ise kırmızıydı kazakları ayrıldığım sevgilime hediye almayı düşünüyormuşum ama alıp almadığımı yada hangisini aldığımı hatırlamıyorum ve ayrıca bi duvar görüyorum yeni yapılmış tertemiz bembeyaz bi duvar beyaz binaların olduğu bi tatil köyündeydim sanki
  daha sonrasını hatırlamıyorum o arada uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,