RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Elma Yemek

Rüyada yeşil elma yemek, rüya sahibinin ilişkide olduğu bir kimse ile geleceğe yönelik hayaller kuracağına ve önemli adımlar atacağına delalettir. İslami olarak ise yeşil elma yiyen kişi harama el uzatır ve rızkı azalır. Farklı yorumlara göre ise yeşil elma kişilerin ruhani açıdan nefislerine hakim olamadıkları bir döneme gireceklerini ve yanlış ilişkiler yaşayabileceklerini söyleyen uyarıcı bir rüya olduğuna alamettir. Rüyayı gören kişi erkek ise, bu durumda karşısına çıkacak olan çok güzel bir bayanla yasak bir aşk yaşayacağına, bu nedenle daha sonra başına büyük sıkıntılar geleceğine delalet eder. Yeşil elma yiyen kişiler parasal açıdan da çok rahat ve har vurup harman savuran kimselerdir.

Rüyada Yeşil Elma Görmek

Yeşil elma görmek iyi kazanca ve kesilmeyen rızka işarettir. Dalında yeşil elma gören kişiler çok büyük bir aşk yaşarlar ve mutlulukları ömür boyu sürer. Yere düşmüş yeşil elma görmek ise, yasak bir aşka, tutkulu, hırslı, güzel bir kadına ve aile içinde kıskançlık yapan bir eşe yorumlanır. Kişi yeşil elmayı eline alıp kokluyorsa bu durumda gayrimeşru bir evlat sahibi olur, evli ise eşinden boşanır ve aile düzeni yerle bir olur.

Rüyada Yeşil Elma Almak

Kumar gibi kötü alışkanlıkları olan kimselerin, bu zararlı alışkanlıkları nedeni ile her şeylerini kaybedip, çok kötü bir hayata düşeceklerini simgeler. Evli bir kadın yeşil elma aldığını görürse, yaramaz bir erkek çocuğa sahip olur. İş hayatında ise kişilerin pek çok ödül alacağını ve başarıları nedeni ile sürekli olarak övgülerle karşılaşacağını temsil eder.

Rüyada Yeşil Elma Yemenin Psikolojik Tabiri

Bitmeyen ve gereksiz endişeler yaşayan kişilere, tedirgin edici davranışları ile çevresindekilere de rahatsızlık veren kimselere işaret eder yeşil elma yemek aynı zamanda kişinin her şeyi çok doğru ve eksiksiz yapma isteği içinde olduğuna ve aşırı mükemmeliyetçi tutumu nedeni ile kendisine de, başkalarına da zarar verdiğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!