RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Erik Görmek

Rüyada yeşil erik görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koymaya çalıştığı bir projenin, bir başka kişi tarafından da sahiplenilmesi ile ortaya bir tartışmanın çıkacağına ve bu yüzden iş yaparken daha dikkatli ve daha temkinli davranılması gerektiğine aksi hale istenmeyen durumlar ile karşı karşıya kalınabileceğine alamet edilir. Aynı zamanda, iş hayatında yapılan işleri kıskandığı ve aynı başarıyı gösteremediği için rüya sahibine kin besleyen bir kişiye yorumlanır.

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Rüyada yeşil erik yemek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yapılacak işler, ortaya konacak projeler ve gerçekleştirilecek işler sayesinde çok para kazanacağına ancak bu para içerisinde haram para bulunduğuna ve iş hayatında ister istemez hileli işlere gireceğine ve bu sebeple çok üzgün ve sıkıntılı bir dönem yaşanacağına alamet edilir.

Rüyada Yeşil Erik Toplamak

Rüyada yeşil erik toplamak, iş hayatında daha önce kimsenin yapmak istemediği, zor diye nitelendirilen bir işin çok güzel ve rahat bir şekilde yapılacağına ve çok çok büyük miktarda paraya ulaşıp çok rahat bir hayat sürüleceğine tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatındaki bolluğun hanesine bereket olarak yansıyacağına ve çok uzun yıllar devam edeceğine alamet edilir.

Rüyada Yeşil Erik Vermek

Rüyada yeşil erik vermek, rüyayı gören kişinin, girişeceği bir işte çok iyi yerlere geleceğine ve kazandığı parayı hem kendisi için hem de eş, dost ve akrabaları için harcayacağına işaret edilir.

Rüyada Yeşil Erik Satmak

Rüyada yeşil erik satmak, rüya sahibinin, iş hayatında çok iyi bir şeyler yapmaya çalıştığına ve istediği şekilde yapabilirse hem yöneticilerinin takdirini kazanacağına hem de parasal olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yeşil Erik Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Mahsun (10 Eylül 2015 saat: 13:01)

  2 çuval yeşil erik var. Sonra 1 tanesini yedikten sonra 2 çuval erik paraya dönüştü.
  Sonra oğlum bana parayı saklayalim kimse görmesin diyip bitiyo acaba bunun tabiri nedir bulup yardimci olma şansınız varmi varsa yardımcı olabilirseniz çok makbul geçer hayırlı günler diler sağlıcakla kalın

 2. Serpil (05 Mayıs 2015 saat: 01:24)

  Rüyamda rahmetli dedemgilin bahcesindeki erik agaclarini gördüm, baya bi erik vardi hepside yesil erikti ama hepside ermis yumusaklardi, ben eksi erik sevdigimden sertlerini aradim, bitanesini yedim ama oda ermisti, esim 4 / 5 poset erik toplamis küçüklü büyüklü baya vardi.
  Tesekürler

 3. gul (13 Nisan 2015 saat: 07:07)

  Hayırdır insallah..Rüyamda babanemle oturmuş sohbet ediyoruz bana akraba olan komşumuz bahçesindeki iri cileklerden bahsediyor halama getirmesini söylüyor halam getiriyor ve bi kocaman çilek atiyo babanem ağzına. Sonra bana uzatıyor ki kocaman kocaman yeşil erik. Yiyor bi tane ama çekirdeği hiç abartısız ceviz kadar büyük beyaz ceviz şeklinde yattı. Küçük erik de var kabin içinde. Ben de yiyorum. Anlatıyor bana benim canım çekti bahçe girdim aldım ama sonradan helallik istedim diyor. Ki o akrabalarla araları iyi değildir normalde de.halam sonra bana istemememe rağmen yemek getiriyor tabağına koyarken içinde küçük sinek farkediyorum oda sonradan farkedip kaşıkla alıp atıyor ama benim görmediğimi sanıyor. Bi de masa görüyorum koridorlarında kuzenim ders çalışsın diye alına biri yeni beyaz diğeri eski koyu kahve. Ruyamin yorumu için teşekkür ederim şimdiden. .

 4. emine (18 Şubat 2015 saat: 10:10)

  rüyamda eşim para cüzdanını saklıyordu bende arayıp buluyordum içi kabarıktı açıp baktığımda içinde parayla birlikte 11 tane erik vardı 1 hafif ısırılmıştı diğerleri sağlamdı derken eşim bir kadınla oturup sohbet ederken gördüm kadın sarışın uzun boyluydu eşim onu dudaklarından öpüyordu bende görüyordum ve eşyalarımı toplayıp onu terk ediyordum eşim beni arıyordu ama bir türlü bulamıyordu çok pişmandı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,