RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Etek Görmek

Rüyada yeşil etek görmek, iyi huylu ve sorumluluk sahibi bir bayana, aile içinde rüya sahibine her konuda destek olan ve sorunlarını çözmekte yardımcı olan bir büyüğe, hayallerin gerçek olmasına ve iffetli bir yaşam sürüldüğüne işaret eder. Rüyasında yeşil etek gören bekar bir erkek, dini bütün, namuslu bir bayanla evlenir. Evli erkekler için de eşinin kendisine sadık olduğuna ve bilinçli hareket ettiğine delalettir. Yeşil etek İslami olarak bayanların Hacca gideceklerini müjdeler. Kısa bir yolculuğa ve yolculuk sonucunda alınacak önemli bir karara da alamet eden rüya bazen de kişinin hayat gailesi nedeni ile çevresinde olup bitenlerin farkına varamamasına, bu nedenle zaman zaman üzücü durumlar içine düşmesine de yorumlanır.

Rüyada Yeşil Etek Giymek

Bayanlar için yeşil etek giymek hayırlı kısmet manasına gelir. Özellikle genç ve bekar kimseler için aile kurmak, çoluk çocuğa karışmak olarak da yorumlanan rüya, yaşlı kişiler için de ömrün geri kalanını tefekkür içinde ve huzurlu bir şekilde geçireceklerine alamettir. Yeşil etek giyen kısa süre içinde bir yolculuğa çıkar. Maddi kazanç elde edilecek bir işe başlanıp, arzu edilen sonuçlar alınacağına da alamet eder.

Rüyada Yeşil Etek Bulmak

Kişinin ummadığı bir kimsenin yardımı ile yeni bir işe gireceğine, işini büyüteceğine ve karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine yorumlanır yeşil etek bulmak maddi anlamda bir miras veya mala kavuşmak anlamına da gelir. Bekar kimseler için tanıdık vasıtası ile bir evlilik gerçekleştirileceğine alamettir.

Rüyada Yeşil Etek Görmenin Psikolojik Yorumu

Psikolojik olarak kişinin huzur arayışı içinde olduğuna, bu nedenle çevre değişikliği yapmak istediğine yorumlanır. Kişilerin günlük yaşamlarında aşırı stres altında kaldıkları durumlarda, nefes alacakları bir seyahate çıkmak veya eğlenceli bir ortama girmek arzuları da rüyada bu şekilde tezahür edebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!