RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Gelinlik Görmek

Rüyada yeşil gelinlik görmek, özellikle bekar kişiler için tanıdıkları bir arkadaş tarafından önerilen biriyle görüşmeye başlayacaklarını ve bu beraberliğin evlilikle noktalanacağını bildirir. Dürüst ve çalışkan biri olmanın ifadesi olan rüya, evliliklerde eşten hayır görmek manasına da gelir. Yeşil gelinlik hacı olmak, Hac yolculuğuna çıkmak şeklinde de tabir edilir. Dini konularda uydurma, kulaktan dolma bilgilere itibar etmeyecek olan rüya sahibinin batıl inançlarından arınarak gerçek anlamda İslamiyet’i yaşamaya başlayacağına, çevresindeki kimselerin de kendisini doğru yola taşıyacak özelliklere sahip olacağını delalet eder. Her türlü gürültü patırtıdan uzaklaşmak, gıybet yapmadan yaşamak, kötü söz edenleri uyarmak ve insanlara iyi nasihatlerde bulunmak anlamına gelir. Yeşil gelinlik gören bayanların ömrü uzun olur ve torunlarının evlendiklerini, çocuk sahibi olduklarını dahi görürler. Sağlık konusunda endişelerin yersiz çıkacağını, herhangi ciddi bir hastalığın söz konusu olmayacağını da tabir eder.

Rüyada Yeşil Gelinlik Giymek

Kendine hakim olmak ve her koşulda sözlerine dikkat ederek, kimseyi kırmadan yaşamak, ailesine halel getirmemek demektir. Yeşil gelinlik giyen Kuran okur ve hatmeder. Dini bilgilerin giderek artacağını, rüya sahibinin hayatını öğrendiklerine uygun olarak şekillendireceğini ifade eder. Büyük bir onura erişmek, takdir görmek veya payelendirilmek manasına gelen rüya, işle alakalı bir görevi kısa sürede ve en iyi şekilde bitirmek nedeniyle yöneticilerden ödül almak demektir.

Rüyada Yeşil Gelinlik Almak

Yeni, güzel bir yeşil gelinlik almak, zorlukların kendiliğinden kaybolacağını, kişinin kederlerinden kolayca sıyrılacağını bildirir. Eskimiş veya yırtık yeşil gelinlik almak ise, aile büyüklerini öfkelendirecek, üzecek ve kıracak işler yapmak yüzünden mahcup olunacağına alamettir.

Rüyada Yeşil Gelinlik Görmenin Psikolojik Yorumu

Namus kavramını çok önemseyen insanları işaret eden rüya, genellikle kişinin kendi davranışları kadar başkalarının hareketlerine de dikkat ettiğini, çevresini genellikle kendi anlayışına uygun, karakterine yakın insanlardan oluşturmaya çalıştığına dair bilgi verir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!