RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Görmek

Rüyada yeşil görmek güzel ve hayırlı olan şeylere işaret eder. Bolluk, bereket, zenginlik, kısmet, başarı, zafer, esenlik, rızık, ağız tadı gibi pek çok hayırlı şeye delalet eder. Rüyada yeşil aynı zamanda şifanın ve devanın simgesidir. Rüyada yeşillikler içinde olduğunu görmek kişinin inancı ile tabir edilir. Rüyada, kişinin yemyeşil bir bahçesinin ya da arsasının olduğunu ve kendisinin de yeşillikler arasında olduğunu görmesi güzel ahlaka, ağırbaşlılığa, olgunluğa ve muhafazakâr olmaya delalet eder. Rüyada yeşil ama tadı tuzu olmayan, kötü olan yeşil sebze yenmesi ahlaksızlığa, yüzsüzlüğe ve kötü huylara delalet eder. Hakkın rahmetine kavuşmuş olan birini rüyada yeşillikler içinde görmek kişinin rahat uyuduğunu işaret ederken aynı zamanda rüya sahibi içinde yaşanacak olan güzel gelişmeler olacağı anlamına gelir.

Rüyada Çimene Uzanmak

Rüyada çimene uzanmak, artık üzeri tamamen kapatılmış olan ve ümit beklenmeyen bir konunun yeniden gündeme gelerek, gelişme ve ilerleme göstermesi anlamına gelir.

Rüyada Kurumuş Çimen Görmek

Rüyada kurumuş çimen görmek kişinin üzerine çökecek olan rehavete işarettir. Deyim yerindeyse kişinin üzerine ölü toprağı serpilmiş gibi olacağı anlamına gelir. Çimenin kurumuş olması kişide agresifleşmenin de delaletidir.

Rüyada Yeşil Elbise Görmek

Rüyada yeşil renkli elbise giydiğini görmek hayırlıdır ve kişinin çok istediği şeylerin ve dileklerin gerçekleşmesine işaret eder. Aynı zamanda da zenginliğin ve bol kazancın bir işaretidir.

Rüyada Yeşil Erik Görmek

Rüyada yeşil erik görmek büyük bir hayal kırıklığı yaşanacağına ya da rüya sahibinin bir kişi tarafından ihanete uğrayacağına işaret eder. Rüyada yeşil erik gören kişi, tabir yerindeyse bir dost ya da akraba kazığı yiyecek demektir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek rüya sahibinin hasımı ya da rakibi olduğu anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!