RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Göz Görmek

Rüyada yeşil göz görmek, rüyaların en hayırlılarındandır diye kabul edilir çünkü bu rüya, kişinin ne kadar dileği, beklentisi ve hayali varsa gerçekleşeceğine ve rüya sahibinin gözünün dünya üzerindeki hiçbir zevkte ve güzel duyguda kalmayacağı anlamına gelir.

Hastalıkların iyileşmesine, çaresiz kalınmış durumların çarelere kavuşmasına, sevenlerin birleşmesine, küslerin barışmasına ve mutlu sonların yaşanmasına tabir edilir. Rüyada yeşil göz görmek aynı zamanda rüya sahibinin iman ve merhamet sahibi bir kişi olduğuna ve Allah korkusu taşıdığına işaret eder.

Rüyada Yeşil Göz Kalemi Görmek

Rüyayı gören kişinin hak yolunda hayır işleri yapma niyetinde olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin Allah katında makbul ve sevap olan şeylerin gerçekleşmesine vesile olacağına, bu sayede kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Yeşil Göz Kalemi Sürmek

Rüya sahibinin yasak ve günah olan şeylere asla mail etmeyeceğine, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına ve onlara sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine alamet eder. İnancı doğrultusunda yaşayan ve bunun dışına çıkmayan bir kimsenin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Yeşil Göz Farı Sürmek

Bu rüya da yeşil göz kalemi sürmekle aynıdır ve aynı anlama gelecek şekilde açıklanır. Bir kişi eğer rüyasında gözüne yeşil göz farı sürdüğünü görürse o insan Allah’ın sevgili kulları arasına girmeyi başaracak güzel, temiz ve hayırlı girişimlerde bulunacak demektir.

Rüyada Yeşil Gözlü Kadın Görmek

Dini inancı güçlü, ahlakı ve imanı tam, iffetli, aile görgüsü almış, terbiyeli, oturaklı, nerde ne konuşacağına ve nasıl davranacağını bilen bir hanımın varlığı üzerinden değerlendirilir. Bu kadının cefakâr kimse olduğu, sevdikleri için her türlü fedakârlığı yaptığı, kendini ailesine ve Allah’ına adadığı yorumu yapılır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yeşil Göz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. fırat (11 Kasım 2014 saat: 07:15)

    Ben ailem ve dostlarimla daglik yesil bir yerde bilunan bir otelde tatilde İken yanimda bulunan genclerle yuruyuse ciktik yakinlardaki yolda bir otobus durdu ve inip binenler oldu inenler beklerken otobus gitti sordugumda ise k İle baslayan bir sehir soylediler ama hatirlamiyorum ismini orya gittigini onlari almaya donecegini soyleyen kizlara orasi dort saat mesafede diyip otele gitmeyi teklif ettim yolda giderken surekli sorularimi cevaplayan kiz gelip arkadan boynumasarildi bisiler soylerken dondum ona baktim gozleri yesildi guzel hatta urkutucek kadar gizeldi daha sonra otelde otele varan kizlarin otel odalarinda hetbironin yaninda birer erkek olarak odalarda soyunduklarini gordum biraz sonra ise kizlari sordugumda onlarin tepenin ardinda otobusi bekledihini soylediler bende onlari almaya gidicem dedim ama gidip hitmedihimi

  2. ilayda (15 Haziran 2014 saat: 16:23)

    Rüyamda komşumu gördüm. Komşumu ve kardeşini yeşil gözlü ve çok güzellerdi. Otobüsle bir yerlere gidiyorlardı benimde elimden tutup otobüse binmeme yardım ettiler ve gidecekleri yerlere bırakacaklarını söylediler ;sonra onların bu kadar güzel olmadıklarını hatırladım çok değişmişlerdi ben niye değişmemişim diye düşündüm. Orda ki kadınların çoğu melek gibiydi ve benim inmek istediğim yerde bıraktılar. Lütfen rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum. Teşekkürler…

  3. Muhammet (14 Şubat 2014 saat: 13:33)

    Ben okulu bırakmış biriyim dün akşam rüyamda bir sınıftaydım, böyle ders proje yapıyordum sanırım öğrenciydim, ve rüyamdaki diğer kişiler hiç benle ilgilenmiyordu ve ön sırama öyle Güzel, öyle temiz yüzlü, başı beyaz bone ve güzel bir yazmayla bağlı gözleri maşallah yeşil renkte hanım hanımcık bir kız oturuyordu görür görmez rüyamda sanki melek görmüşçesine etkilendim. Benimle güzel konuşuyordu böyle ikrammlarda bulunuyordu atıştırmalık şeyler olarak anlamını öğrenebilirmiyim acaba bu neye işaret. Şimdiden Teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,