RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Halı Görmek

Rüyada yeşil halı görmek, büyük bir zenginliğe ereceğinize, hayatınız boyunca bu zenginliğinizi koruyacağınıza ve çok mutlu olacağınıza delalettir. Yeşil bir halı üzerinde yürüdüğünüzü görmeniz, hanenize girecek olan bolluğun ve bereketin simgesidir. Aynı zamanda rüyada yeşil halı üzerinde yürümek zengin, varlıklı, saygın ve makam sahibi kişilerle tanışacağınıza ve bu kişilerle iş birliği içinde olacağınıza işarettir.

Rüyada Kilim Görmek

Rüyada kilim görmek, değeri yüksek olan bir mala sahip olacağınıza işaret etmektedir. Rüyada gördüğünüz kilim değerli bir kilim ise, çalıştığınız işinizde yükseleceğinize ve kısmetinizin açılacağına delalet eder. Gördüğünüz kilimin boyutları ne kadar büyükse rızkınızın büyük olacağına, küçük ise kazancınızın daha az olacağına yorumlanır.

Rüyada Yeşil Halı Sermek

Rüyada yere yeşil halı sermek, uzun ve sağlıklı bir hayat süreceğinize ve rızkınızın bol olacağına işarettir. Serdiğiniz halının sahibi olduğunuzu bilmek, maddi durumunuzun iyileşeceğine ve iş hayatınızda istediklerinizi elde edeceğinize delalet eder. Rüyada serdiğiniz yeşil halının üzerinde oturduğunuzu görmeniz ise, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağınıza alamet etmektedir.

Rüyada Yeşil Halı Almak

Rüyanızda yeşil bir halı almak, dünya nimetlerinden faydalanacağınıza, dünyada ve ahirette huzur içinde olacağınıza yorumlanır. Aldığınız yeşil halı aynı zamanda kişinin iş ve ev hayatında yaşayacağı olumlu gelişmelerin de habercisi olabilmektedir. Aldığınız yeşil halıyı yere serdiğinizi görmeniz ise, geleceğinizin parlak ve istediğiniz gibi olacağına işaret eder. Bazı rüya tabircileri ise rüyada yeşil halı satın alan kimsenin ailesindeki hastanın şifa bulacağına ve sağlığına kavuşacağına yorumlamaktadırlar.

Rüyada Halı Yıkamak

Rüyada halı yıkamak sizi mutsuz eden her türlü sorundan kurtularak sıkıntı çekmeyeceğiniz bir hayata kavuşacağınıza ve üzerinizde maddi manevi yükü olan, size sıkıntı veren insanlardan uzaklaşarak huzur bulacağınıza delalet eder. Aynı zamanda rüyasında halı yıkadığını gören kişi, kısa zamanda borçlarından ve sıkıntılarından da kurtulacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yeşil Halı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. seda (19 Ekim 2015 saat: 10:09)

    ruyamda uzun yesil bir hali almisim yolluk gibi.annemle minibuste gidiyoruz evime geliyorum esim ve kayinvalidem o yesil haliyi 3parcaya bolmus 2parcasini disariya komsy gibi insanlara vermis sokakta serili.diger parcasini da bol kopuklu birsekilde ve hortumla yikiyorlar.gorunce sasiriyorum.annem haliyi begenmiy or ben de halim bukadar kucuk degildi bahceye sericektim diyorum diger parcalarini goruyorum oyle bitiyor.ne anlama geliyor acaba..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,