RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Işık Görmek

Rüyada yeşil ışık görmek, aile ile kişinin arasında bir inada dönüşen meselelerde uzlaşmaya varmak, nihayete ermek ve sonucu tatlıya bağlamak anlamına gelir. Her türlü kavgalı ve tartışmalı ortamlardan uzak durulacağına, bekar kişilerin evlenmek için tercih ettiği kişi konusunda ailesinden tam destek alarak evlilik, nişan ya da söz hazırlıklarına başlayacağını müjdeler. Yeşil ışık gören kişiler girdikleri sınavlarda üstün başarılar elde eder ve kariyerlerinde herhangi bir engele takılmadan yollarına devam ederler. İşlerin şaşırtıcı ölçüde iyi ve düzgün gideceğine, şansın ve bahtın açık olmasıyla kişinin mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğini de bildirir. Güzel günlere, aşka ve sevgiyle dolu ilişkilere haber veren bir rüyadır.

Rüyada Yeşil Işıkta Geçmek

Arabayla yeşil ışıktan geçen kişiler iş konusunda aldıkları bir sorumluluğun üstesinden en iyi şekilde gelirler ve ödüllendirilirler. Proje geliştirmekte veya kişinin hayallerini gerçekleştirmek için attığı adımlarda kısa zamanda sonuç alacağına alamet olan rüya, çözümsüz sorunlarla karşılaşılmayacağına, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine ve engellerden uzak kalacağına alamet eder. Yaya olarak yeşil ışıktan geçenler bugüne kadar gösterdikleri azim ve kararlılık sayesinde emellerine en güzel şekilde ulaşırlar ve muradına ererler.

Rüyada Yeşil Işığı Kaçırmak

Önemli bir fırsat karşısında kişinin önünü göremediği ve açık fikirli davranmadığını, kaçırdığı bu fırsatın tüm hayatını değiştirecek öneme sahip olduğunu çok geç fark ettiğini bildirir. Geçmişteki pişmanlıklardan gereken dersi alacak olan rüya sahibinin artık gözünü dört açacağını ve hayatındaki önemli anlarda en doğru kararları vereceğini alamet eder.

Rüyada Yeşil Işık Görmenin Psikolojik Yorumu

Ruhsal açıdan kişinin her türlü yeniliğe açık olduğu, değişim konusunda fikirlerinin değiştiğini ve kendisinde bilinmeyen yönleri keşfetmeye hazır bulunduğunu sembolize eder. Diğer yandan kişinin kendisine engel olarak gördüğü kimselerden uzak durmaya çalıştığını ve kurmak istediği yeni hayatı işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!