RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Kıyafet Görmek

Rüyada yeşil kıyafet görmek, hayat tarzında, yaşama şeklinde, düşüncelerde yakın zaman içinde oluşacak değişikliklere haber verir ve kişinin olumsuzluklardan, kötü şartlardan meydana gelen şanssızlığının da sonuna geldiğini müjdeler. Daha pozitif olayların yaşanacağını, gelen iyi haberlerle moral bulunacağını haber veren rüya, ruhsal açıdan kendisini yenileyecek olan rüya sahibinin yaşadıklarını farklı bir akıl süzgecinden geçireceğini, bu sayede kendisini yenileyerek yaşamını yeni baştan kurmaya niyetleneceğini bildirir. Bu değişikliklerin aile üyeleri tarafından da destek göreceğini, kişinin isteklerini yerine getirebilmesi için ona fırsatlar sunulacağını da bildirir. Bir kararsızlık içinde olan kişilerin, hatalarından sıyrılmak maksadıyla sözlerine güvendikleri, düşüncelerine önem verdikleri insanlara danışacaklarına ve bu sayede sıkıntılarını en aza indirip, daha doğru seçimler yapacak kadar mantıklı şekilde hareket edeceklerine de tabir edilir.

Rüyada Yeşil Kıyafet Giymek

Tamamen yenilenmek demek olan rüya, daha çok manevi anlamda kişinin yeni bir yola gireceğini haber verir. Düşüncelerini değiştiren, günahtan korkan ve hatalarından dolayı pişmanlık içinde olan kimselerin dini konulardaki eksikliklerini bu dönem içinde gidermeye başlayarak, yakın arkadaş çevrelerini de değiştireceklerini bildirir. Kendisine yol gösteren insanları yakınında tutmak isteyen rüya sahibinin bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmanın yanlış olduğuna inandığını da gösterir.

Rüyada Yeşil Kıyafet Almak

Kendine yol gösterecek biriyle tanışmak ve bu kişiden İslami öğretiler hakkında geniş çaplı bilgiler alarak hayatına uygulamaya çalışmak demektir. Büyük bir değişimin içine girmeye hazırlanan rüya sahibinin kendisini daha önce olmadığı kadar huzurlu hissettiği bu dönemde ailesiyle arasındaki pürüzleri de hallederek keyifleneceğini, manevi tatmin yaşayacağını tabir eder.

Rüyada Yeşil Kıyafet Görmenin Psikolojik Yorumu

Duru, arınmış bir ruh haline kavuşma isteğine, bazı huzursuzluklar yüzünden sıkıntı duyulduğuna ve bulunulan çevreden uzaklaşma arzusu hissedildiğine yorumlanır. Kişinin kendisini ait olduğu çevreden ziyade farklı kültürlere ve topluluklara ait olma çabasına da yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!