RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Kurbağa Görmek

Rüyada yeşil kurbağa görmek, oldukça hayırlı ve iyi bir evlattır. Bu rüya yetenekli ve marifetli bir gençtir. Bu rüyayı görenin gönül ilişkileri yolunda gider. Yine bu rüya aşk hayatına, karşı cinsle olan ilişkilere yorulmaktadır. Yeşil kurbağa oldukça dürüst ve iyi bir dosttur. Bu rüyayı gören hayırlı bir arkadaş edinir. Bu rüyayı gören çok iyi ve kendisine güvenebileceği bir arkadaş edinir.

Rüyada Kurbağa Görmek

Bu rüya ahiret hayatına ve dini duruma işaret eder. Rüyasında kurbağa gören kişi oldukça ahlaklı, namuslu ve iyi bir arkadaş edinir. Yine kurbağa rüyası hile yapan ve gerçek yüzü bilinmeyen kötü bir düşmandır. Bu rüya o şehrin halkının arasına katılacak olan fitneci kişilerdir.

Rüyada Kurbağa Yakaladığını Görmek

Bu rüyayı gören düşmanlarına galip gelir ve fitnecilerin şerrinden kurtulur. Rüyasında kurbağa avlayan kişi kendisine haset eden insanların şerrinden emin olur ve feraha kavuşur. Bu rüya arzu ve isteklerin gerçekleşmesine de yorulmaktadır.

Rüyada Toplu Halde Kurbağa Görmek

Rüyasında toplu bir halde kurbağa görmek, ihtiyaçlar ve istekler için edilen duaya, kötülüklerden dolayı inecek azaba, namaz ve zikir gibi ibadetlere ve oldukça salih olan bir topluluğa işarettir.

Rüyada Kurbağa Sesi Duymak

Rüyasında kurbağa sesi duyan kişi bir topluma başkan olur. Bu rüya insanları idare eden bir adama, toplum içinde yükselmeye, şerefin ve haysiyetin artmasına, şan ve şöhret sahibi olmaya, kadri kıymetinin çok olmasına işarettir. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda çok sevineceği bir haber alır, bu rüya mutluluğa ve sıkıntılardan kurtulmaya delalettir.

Rüyada Kurbağa Öldürmek

Bu rüya yapılacak büyük bir hata ve sonunda pişman olmadır. Rüyasında siyah bir kurbağa öldüren kendisine faydası olmayan insanları terk eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!