RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Kurbağa Görmek

Rüyada yeşil kurbağa görmek, oldukça hayırlı ve iyi bir evlattır. Bu rüya yetenekli ve marifetli bir gençtir. Bu rüyayı görenin gönül ilişkileri yolunda gider. Yine bu rüya aşk hayatına, karşı cinsle olan ilişkilere yorulmaktadır. Yeşil kurbağa oldukça dürüst ve iyi bir dosttur. Bu rüyayı gören hayırlı bir arkadaş edinir. Bu rüyayı gören çok iyi ve kendisine güvenebileceği bir arkadaş edinir.

Rüyada Kurbağa Görmek

Bu rüya ahiret hayatına ve dini duruma işaret eder. Rüyasında kurbağa gören kişi oldukça ahlaklı, namuslu ve iyi bir arkadaş edinir. Yine kurbağa rüyası hile yapan ve gerçek yüzü bilinmeyen kötü bir düşmandır. Bu rüya o şehrin halkının arasına katılacak olan fitneci kişilerdir.

Rüyada Kurbağa Yakaladığını Görmek

Bu rüyayı gören düşmanlarına galip gelir ve fitnecilerin şerrinden kurtulur. Rüyasında kurbağa avlayan kişi kendisine haset eden insanların şerrinden emin olur ve feraha kavuşur. Bu rüya arzu ve isteklerin gerçekleşmesine de yorulmaktadır.

Rüyada Toplu Halde Kurbağa Görmek

Rüyasında toplu bir halde kurbağa görmek, ihtiyaçlar ve istekler için edilen duaya, kötülüklerden dolayı inecek azaba, namaz ve zikir gibi ibadetlere ve oldukça salih olan bir topluluğa işarettir.

Rüyada Kurbağa Sesi Duymak

Rüyasında kurbağa sesi duyan kişi bir topluma başkan olur. Bu rüya insanları idare eden bir adama, toplum içinde yükselmeye, şerefin ve haysiyetin artmasına, şan ve şöhret sahibi olmaya, kadri kıymetinin çok olmasına işarettir. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda çok sevineceği bir haber alır, bu rüya mutluluğa ve sıkıntılardan kurtulmaya delalettir.

Rüyada Kurbağa Öldürmek

Bu rüya yapılacak büyük bir hata ve sonunda pişman olmadır. Rüyasında siyah bir kurbağa öldüren kendisine faydası olmayan insanları terk eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yeşil Kurbağa Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Kubra (01 Ekim 2016 saat: 04:31)

  Istihare yaptım ve iki ayri ruya gördüm ilk rüyam bilmediğim bir evde suretini görmediğim bir bayanla sohbet halindeyim ve bembeyaz bir mutfak dolaplar parlıyor resmen o dolabı aciyorum ikinci rüyam ise ablamin evinde eniştem iki ablam ve annem oturuyoruz bir kaç tane kurbağa gördüm yeşil biri bana doğru yaklaşıp hafif kolumu isiriyordu ama korkuyordum. .. bunu nasıl youmlamaliyim.

 2. nurhan (25 Mart 2016 saat: 09:41)

  hayırlı cumalar
  bu gece rüya gördüm sağ bacagımda fılketene takılı bir kurbaga bu kurbaga filketene takılı yanlız diğer tarafıda bana takılıydı sonra bana takılı olan bölümü annem çekti o yeşil kurbaga fıl ketenle kaldı annem diyorki kızım şükür çektim çekti ya fil keteni ama canım çok yandı merak ediyorum ne anlama geliyor…bide pazartesi günü yine rüya gördüm gök yüzünde afedersiniz pislikle beraber fare ve kurbağa yağdı gök yüzünde korkuyorum artık uyumaya….
  bihe heryıl:belirli bir ayda ben 7 kat gökteyim yanlız 7 kat alta koşarak iniyorum sadece bağırıyorum yer gök oynuyor sesimle 7 yerin dibinde küçük küçük canlılar o canlılar hep sihir bazlar fakat o sirbazlar elleriyle değilde düşünce ve gözleriyle yapıyorlar cirkin.güzel ama küçük ve ters ayaklılar ben onlara bağırıyorum kıyamet kopcak hazır olun.3 kez söyledim herşey yerle bir oldu fakat bu rüyalarım bunla kalmadı gitikçe gitikçe fartklı boyutlara girmeye başladı….yardım edin allah aşkın sesimi duyun yardım edin saygılar

 3. Selda (03 Mart 2016 saat: 02:02)

  Hayırlı geceler .. Rüyamda dere gibi bir yerde babamla bir konu konuşuyoruz bu sırada Kocaman yeşil bir kurbağa zıplıyor babam alıp bana atıyor kurbağayı öyle bir korkuyorum ki hayır diyorum sen al bende alıp babama atıyorum kaçıyorum hemen oradan ve ürperdiğimi hissettim korku içinde çığlıklarla uyandım… Yorumlayabilirseniz çok sevinirim. İyi geceler

 4. Anonim (20 Şubat 2016 saat: 01:24)

  ruyayamda guzel yesil bir kurbaga gordumay ne guzel dediminsan dudagi gibi dudaklari vardi fakat kirmizi rujluydu dudaklari hosuma gitti uzerime sicrayinca tabi korktumsaldirdidim derisi soyuldu sonra bir gidavardi yogurt kabinin icinde oraya saklandi bugdaymiydi corbalikmiydi onun icine gomdu sonra azcik gorunceyine yesillenmisti

 5. zeynep (16 Şubat 2016 saat: 09:16)

  hayırlı sabahlar rüyamda annemin evinde bekarken kaldığım odamda abimin eşi camları açmış temizlik yapıyordu yatağımın üstünde yeşil ve büyük ( iki elim kadar)sırtı kertenkele gibi bir adet kurbağa vardı ve ondan korkuyordum yengem camdan girmiş olabileceğini söyleyip bir şey olmaz korkma diyordu bende iki tana erkek yeğenimi çağırıyordum normalde şuan büyük olmalarına rağmen rüyamda 8-9 yaşlarında oluyorlardı onlardan kurbağayı alıp dışarı atmalarını istiyordum onlarda beyaz bir bez parçası ile alıp dışarı götürürken telefonumuda alıyorlardı kurbağa gidince yatağımın üzerinde bir erkek bebek vardı ağlıyordu onunla ilgilenmek istedim üzerinde beyaz iç çamaşırı vardı ve göğüs kısmı yeşildi bende atletini kaldırdığımda kurbağanın bebeğin üzerinde gezdiğini ve yeşil salya bırktığını gördüm temizlemeye çalışırken uyandım rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim teşekkür ederim.

 6. Mehmet ali (19 Mayıs 2015 saat: 10:43)

  Selamın Aleyküm
  Evimizde uzandığım yerden ailemle konuşuyordum.küçük yeşil,şeffaf bir kurbağa göründü.sonra kurbağa üZerime doğru geldi boyun tarafımda hissim kayboldu.aslında kurbağanın boynumda olduğunu biliyordum ama yoktur diyorum içimden kendi kendime.daha sonra telefonuma bir bildirim geliyor ‘vücudunda sana zarar verici zehirli maddeler var ‘ şeklinde bir bildirim.hemen boynumda duran yeşil kurbağa’yı elimle tutup asılıyorum bant gibi yapışmış boynuma. Sonra mutfağa yöneliyorum su içmek için başım dönüyor gözLerim istemsizce kapanıyor korkuyorum. Sonra boynuma bi bakıyorum kurbağanın ısırma izi var daha çok korkuyorum telaşlanıyorum.hatırladığım bu kadar yorumlayabilirseniz çok sevinirim

 7. nazlı (27 Nisan 2015 saat: 12:53)

  ruyamda kayın validemin bana aldığı bir tencere yoğurdu yemek için kaşığımı daldırıyorum ve içinden yeşil bir kurbağa çıkıyor , kaşığı tekrar daldırıyorum yine yeşil bir kurbağa çıkıyor , sonra tencereyi kenara bırakıyorum kurbağalar etrafta geziyor , şimdiden teşekkürler

 8. kadriye aslan (18 Nisan 2015 saat: 10:42)

  İki gecedir rüyamda beni yeşil kurbağalar basıyordu, özellikle dün geceki ayağımı ısırıyordu, bir sürü yeşil kurbağa ve ben onlardan kurtulmaya çalışıyorum.
  İki gecedir rüyamda beni yeşil kurbağalar basıyordu, özellikle dün geceki ayağımı ısırıyordu, bir sürü yeşil kurbağa ve ben onlardan kurtulmaya çalışıyorum.

 9. büşra (26 Şubat 2015 saat: 05:38)

  Dün gece istihareye yattım bir tane bebek agliyodu bende ona bir tane yeşil kurbağa veriyordum çocuk bu yeşil kurbagayla oynarken mutlu oluyordu ve kurbağada gülümsemeye başlıyordu kurbağayı biraz hırpalıyordu ve kurbaga ölüyordu sonra 1tane örümcek görüyordum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,