RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Mercimek Görmek

Rüyada yeşil mercimek görmek, dünya nimetlerinin çokluğu ile tabir edilir ve rüyayı gören kişinin evinde aşının, cebinde de parasının eksik olmayacağı anlamına gelir. Gerek maddi, gerekse manevi anlamda kurtuluşu yaşamaya ve Allah’ın en güzel lütuflarından nasiplenmeye tabir edilir. Rüya sahibinin iyi, mutlu ve sağlıklı olması için ihtiyaç duyduğu her türlü çarenin ve çözümün karşına çıkacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil Mercimek Çorbası İçmek

Rüyasında yeşil mercimek çorbası içtiğini gören kişinin rüyası hidayete ereceği, güç, kudret ve iman sahibi olacağı şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin yaşamı boyunca deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceği, ekmeğinin kesilmeyeceği, gözünün ve nefsinin de harama gitmeyeceği ile açıklanır.

Rüyada Yeşil Mercimek Tarlası Görmek

İşlerdeki bereketin, bolluğun ve verimin artacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin bir verdiği işten yüz kazanacağına bu sayede büyük kar elde edeceğine, Allah’ın kendisine tabiri caizse yürü ya kulum demesi ile alıp yürüyeceğine alamet eder.

Rüyada Yeşil Mercimek Yemeği Yemek

Rüyayı gören kişinin hak yolundan ayrılmadan yapacağı işler ve atacağı adımlar sayesinde başarıyı yakalayacağına, elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına delalet eder. Sağlıklı ve huzurlu olmaya, güzel bir hayat yaşamaya, hayatın her anının kıymetini bilmeye yorulur.

Rüyada Yeşil Mercimek Toplamak

Büyük işler yapmaya, çok çalışmaya, çok yorulmaya, uzun mesailer harcamaya, karşılığını da eksiksiz şekilde almaya işaret eder. Rahat ve kolay bir şekilde yaşamaya, ağız tadına, neşeye ve huzura kavuşmaya rivayet edilir.

Rüyada Yeşil Mercimek Çorbası Pişirmek

Rüyasında yeşil mercimek çorbası pişirdiğini gören kişi, hakkı olan helal lokmayı zevkle yer diye kabul edilir. Rüyayı gören kişinin yorgunluğuna değeceğine ve kazandıklarını Allah’ın izniyle büyük zevkle yiyeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yeşil Mercimek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. kader (12 Ekim 2014 saat: 00:15)

    rüyamda hoslandgim kişinin ayrı ayrı çekilmiş resimlerini gördüm. sonra onun evinde annesinin yapmış olduğu yeşil mercimekli içli köftesini yapacagini gördüm. normalde ailesini hic görmedim ve tanımıyorum ama rüyamda bu insanlari gördüm yuzlerinide hatrlamiyorum. o resimlerinin hepsine ayrı ayrı bakmaya çalışıyordum resimlerini telefonda bi programa yüklüyor bende bakmak için sürekli resim yuklemesini bekliyorum. biraz da sanki kendim görmek istedim rüyayı çünkü onu rüyamda görmek istedum

  2. tugba (08 Ekim 2014 saat: 07:55)

    Rüyamda annemizin evini kendi evim gibi görüyorum kızımı okula götürüyor okulu ve öğre
    trmeni degisiyor okuldan gelirken bisküvi yerde ve bir kaç paket acik
    Alıyorum eve geçiyorum annemi öldüğünü biliyorum ama karşımda Anneannem ev dağınık onlara kızıyorum o sıra Kızımın eski öğretmeni geliyor mutfağımda darmadağın tezgahı üstü mercimek pilavı avuç avuç topluyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,