RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Nohut Görmek

Rüyada yeşil nohut görmek, oldukça güzel ve bereketli bir döneme gireceğinize işarettir. Bu rüyayı gören ahlaklı ve dürüst bir adamla arkadaşlık kurar ve iyi bir topluluğa katılarak onlardan istifade eder. Yine bu rüya sorunsuz geçecek, güzel bir ömürdür. Bazı yorumculara göre ise bu rüya kötü bir kişiden fenalık görmeye, sıkıntıya, arkadan konuşan ikiyüzlü insanlara, değerden düşmeye ve kıymetin kaybolmasına yorulur.

Rüyada Nohut Görmek

Rüyada görülen nohut, elde edilecek güzel ve müjdeli havadislerdir. Bu rüya meşakkatle kazanılacak helal bir paradır. Rüyada nohut gören, geniş bir rızka ve güzel bir hayat kavuşur. Yine bazı yorumculara göre nohut çalışıp çabaladıktan sonra ele geçecek ganimettir.

Rüyada Nohut Satın Aldığını Görmek

Rüyada nohut satın alan kişi sözlerinde durmaması sonucunda gerçekten çok zor durumlarda kalır. Bu rüya söz söylemeye, emanete hıyanete ya da kişinin mertebesinin düşmesi de yorulabilir.

Rüyada Kuru Nohut Görmek

Kuru nohut, çoğu âlime göre hayırlı bir rüya değildir. Bu rüya kısa zamanda erişecek kederdir. Böyle bir rüya gören beklemediği yerlerden üzüntüye ve sıkıntıya uğrar; fakat bu üzüntüler bir müddet sonra bitecek ve rahata erilecektir.

Rüyada Kavrulmuş Nohut Görmek

Rüyada kavrulmuş nohut farklı şekillerde yorumlanır. Bu rüya oruç zamanında yanlış bir harekette bulunmaya, günaha girmeye delalettir. Yine kavrulmuş nohut ehli olmayanı öpmeye veya kendisine helal olan bir kadını uygun olmayan bir ortamda veya zamanda öpüp okşamaya işarettir.

Rüyada Yeşil Nohut Topladığını Görmek

Rüyada yeşil nohut toplayan kişi, kısa zamanda zengin olarak feraha kavuşur. Bu rüya tüm geçim sıkıntılarından kurtulmaktı. Bu rüyayı göre eğer iş hayatında bazı yatırımlar yapmışsa emeğinin karşılığı olarak bol para ve mal kazanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!