RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Renk Görmek

Rüyada yeşil renk görmek rüya sahibi için güzel ve olumlu şeylere işaret eder. Yeşil renk esas olarak duyguların saflığına, temizliğine ve imanlı olmaya tabir edilir. Rüya sahibi dinine bağlı, imanı tam, merhameti yüksek, hayırlı ve gerçek bir mümindir. Allah yolunda güzel işler yapar ve hayır duaları alır. Arkasından dua edeni, okuyup, üfleyeni de çoktur.

Rüyasında yeşil renk gören kişinin sağlık sorunu da olmaz. Yeşil doğayla iç içe olan kişiye ve onun her daim sıhhatte ve afiyette olmasına delalet eder. Yeşil, renkler arasındaki en hayırlı ve en makbul renklerden olduğu için hep güzeli ve iyiyi çağrıştırır. Rüya sahibine gelecekle ilgili olarak umutlu şeyler söyler.

Rüyada Yeşil Renkli Bir Şey Görmek

Tüm duaların ve dileklerin kabul olması anlamına gelirken aynı zamanda rüya sahibinin tüm tövbelerinin Allah katında kabul olması ve rüya sahibinin günahlarından arınması ile tabir edilir.

Rüyada Yeşil Renk Etek Görmek

Başarı, mutluluk ve zafer anlamına gelir. Rüyasında yeşil renk etek gören kişi, üstün becerileri ve başarısı sayesinde iş hayatında çok aranılan ve değer gören kişi olarak yorumlanır. Bu kişi hem hırslı hem de azimli kişidir, hayatın her alanında güzel şeyler bulacaktır.

Rüyada Yeşil Renk Yılan Görmek

Rüya sahibinin dini inancını baltalamaya çalışan kimselere delalet eder. Bu kişiler, geliştirdikleri karşı düşünceler ile rüya sahibini olumsuz yönde etkileyip, kafasını karıştırıp kendi saflarına çekmek için uğraşırlar.

Rüyada Yeşil Renk Boya Görmek

Rüya sahibinin dilediği bir adağı yerine getirmesine, birine hayır için sadaka vermesine ya da zekât yapmasına delalet eder.

Rüyada Yeşil Renk Duvar Görmek

Saadet dolu bir yuvaya ve hayırlı evlatlara işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!