RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Sabun Görmek

Rüyada yeşil sabun görmek, estetik algının yükseleceğini ve özellikle iç mimari, dekorasyon gibi alanlarda meslek edinmenin kişiyi çok parlak bir geleceğe taşıyacağını, bu konularda yapılacak her türlü çalışmanın neticesinin olumlu olacağını ifade eder. Rüyanın bir diğer anlamı iç dünyasına yolculuk yapan kişilerin kendilerinde bugüne kadar fark etmedikleri yanlarını ortaya çıkaracaklarını, hayatla alakalı önceliklerinin değişeceğini işaret eder. Ruhani bir temizlik demektir ki bu anlamda İslami bilgilerini tazeleyecek olan rüya sahibinin ibadetlerini harfiyen yerine getirmek konusunda büyük titizlik göstereceğini tabir eder. Yeşil sabun maneviyata verilen önemin de simgesidir ve her işi öncelikle Allah rızası için yapan kimselerin bol sevap kazanacaklarını bildirir.

Rüyada Yeşil Sabuna Basıp Düşmek

İlerleyen günlerde düşmanlık besleyen, kötü davranışları olan veya kişinin ayağını kaydırmaya çalışan kimselerle karşılaşılacağını, bu duruma bir anlam veremeyen rüya sahibinin bu durumlarla ilgili yakın arkadaşlarına fikir danışacağını işaret eder. Psikolojik açıdan kişinin bazı korkuları ve endişeleri ile yüzleşmek zorunda kalacağını bildiren rüya, düşüncelerin karmaşıklaşacağı ve özellikle karar almakta zorluk çekilecek bir dönem geçirileceği hakkında bilgi verir.

Rüyada Yeşil Sabun Almak

Rüya sahibini doğrudan ilgilendiren ve bir süredir sonucu belirsiz olan bir meselenin lehte sonuçlanması ile yaşanacak güzel anların işaretidir. Hac yolculuğu için para biriktirmek veya çocukların yardımı ile umre ziyaretinde bulunmak, manevi açıdan içi rahat olmak demektir. İş hayatında her zaman adil davranmaya özen gösteren kişilerin alacakları karşılığın da aynı şekilde hakkaniyetli olacağına yorumlanır. İş konusunda çok sayıda fırsatla karşılaşmak, daha iyi imkanlarda yaşama şansı bulmak anlamındadır.

Rüyada Yeşil Sabun Görmenin Psikolojik Yorumu

Hatalarını tekrar etmemek, yanlışlarını düzeltmek ve kendisini daha düzgün biri haline getirmek isteyen rüya sahibinin sürekli öz eleştiri yaptığını ifade eder. İdeal bir dünya anlayışına sahip olmak nedeniyle her şeyde mükemmeli aramanın kişiyi zorladığını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!